УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Шевченко: Можливо, вдасться домовитися про спаринг з Уельсом

24/01/2018
Шевченко: Можливо, вдасться домовитися про спаринг з Уельсом

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про майбутні товариські матчі своєї команди.

"Я розмовляв з Мірчею Луческу, ми обговорювали можливість проведення товариського матчу між збірними України та Туреччини. В цьому напрямку буде проведена певна робота, і по її закінченні оприлюднено офіційне повідомлення.

Ну а поки ми зустрінемося зі збірними Саудівської Аравії та Японії. Перший матч відбудеться в Іспанії, другий – теж в Європі. Де конкретно – залежить від вибору нашого суперника. Японці як приймаюча сторона зобов'язані оповістити нас про місце проведення поєдинку за 45 днів.

Такі події, як сьогоднішнє жеребкування, дають можливість тренерам збірних поспілкуватися, допомагають налагодити контакти, щоб згодом домовитися про проведення товариських поєдинків. Нам було б цікаво зіграти з британськими командами, адже, як показали останні матчі, у нас є певні проблеми при стандартах. А британські команди якраз сильні в цьому компоненті, і можливо, для наших футболістів це стало б хорошим уроком. Можливо, вдасться домовитися про спаринг з Уельсом", – цитує Шевченка Команда №1.