Ще одна медаль у кишені українців

22/06/2015

Ганна Різадінова

На цьогоріч заснованих Європейських іграх, які проходять у Баку, українка Ганна Різадінова виборола ще одну медаль Євроігор-2015 Баку. 21- річна художна гімнастка поповнила власну скарбничку срібну медаль. Заздалегідь вона вже отримувала нагороду, але бронзову, що свідчить про особистий професійний рух вперед.

Таким чином Ганна виборола статус дворазової призерки Євроігор у Баку. На сторінках українських видань Анна вже здобула ймення грації. Так, другу сходинку вона посіла отримавши результат 18,550 балів. Золото у цій партії здобула росіянка Яна Кудрявцева. Почесне третє місце у білоруски Станюти Мелітіноі. Раніше Анна виграла "бронзу" у вправах із м'ячем. Загалом для представниць художньої гімнастики це четверта нагорода в Азербайджані. До цього "срібло" та "бронзу" наші дівчата здобули у групових вправах. Тепер у нашої збірної 27 медалей (4 золотих, 10 срібних, 13 бронзових) і посідає 11-те командне місце змагань. Нагадаємо, раніше українські художниці завоювали срібло в групових вправах зі стрічками. що ж стосується самої героїні інформаційного повідомлення, то Анна почала займатись гімнастикою у віці 5 років.

Першим своїм великим досягненням може вважати здобуття бронзи у 2011 році у командній першості на чемпіонаті Європи та світу. Анна брала участь у Літніх олімпійських іграх 2012 року. Якщо продовжити ряд міжнародних спортивних досягнень Ганни, то важко оминути також здобуття нею в Італії у містечку Пескара трьох бронзових медалей на етапі Кубка світу з художньої гімнастики. Травнем 2014-го в Корбей-Есон під час змагань етапу Кубка світу з художньої гімнастики здобула дві золоті та дві бронзові нагороди, посіла третє місце у вправі зі стрічкою (18,000) і багатоборстві (71,999 бала).

На змаганнях чемпіонату світу в Баку (червень 2014) та Ізмірі (осінь) здобула бронзові нагороди — в багатоборстві, у вправах з булавами і стрічкою, командній першості. Що ж стосується її цьогорічної спортивної діяльності, то, наслідком частих українських перемог у Баку можна назвати те, що Ганна Різатдінова разом зі своїми колегами Елеонорою Романовою, Оленою Дмитраш, Анастасією Возняк та іншими українськими спортсменками були включені до списку тих, хто представлятиме Україну на Євроіграх в Баку.