УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Що найбільше дратує жінок в чоловіках

06/08/2016
Що найбільше дратує жінок в чоловіках

Деякі найогидніші риси характеру чоловіків, які особливо не люблять жінки.

Жмот – це діагноз

У більшості чоловіків є, м'яко кажучи, схильність до небажання витрачати свої гроші. Найчастіше це раціональний грошовий прагматизм, але коли цей самий прагматизм стає вираженим, то це вже називається жадібністю. Ймовірно, скупість можна пояснити тим, що заробляння грошей і матеріальних благ для продовження роду і для себе самого вимагає від чоловіка великих зусиль. Як відомо, що дістається з працею, то і цінується значно вище того, що дістається легко.

Так вже вийшло в процесі еволюції людського суспільства, що чоловік здобував і заробляв, а жінка переважно перебувала вдома і витрачала  ресурси і зароблене чоловіком на харчування, сім'ю, дітей, проживання. І, хто знає, якби і чоловік, і жінка разом тільки витрачали наявні ресурси, сприяло б це успішному виживанню сім'ї і раніше, і зараз?

До речі кажучи, такий раціональний прагматизм чоловіків не сильно засмучує жінок, їх виводить з себе крайня ступінь прояву такого прагматизму – жадібність, патологічна жадібність, або як вони часто говорять – жмотство. Далеко не кожна жінка зможе дати чітке визначення цього явища, але кожна безпомилково впізнає його, коли в житті стикається з таким чоловіком. Тому може бути простіше, якщо я проілюструю як вони розуміють таку чоловічу жадібність на прикладах з життя.

Одна жінка розповіла: коли вона гуляла з хлопцем по вулиці, вона змерзла, але він їй навіть не запропонував зайти в кафе випити чаю і зігрітися, побоюючись, мабуть, того, що вона дозволить собі чогось, з його точки зору, зайвого . Іншу буквально дратував той факт, що її чоловік, коли вона приходила з покупками додому, завжди ставив їй практично одне питання: навіщо вона купила (не важливо – що: мило, зубну пасту, продукти, гігієнічні засоби та ін.) Саме такі, хоча можна було знайти і дешевше. Третя жінка приходила в розпач від покупок чоловіка: він не тільки завжди і все купував тільки найдешевше, але і з гордістю приносив все це додому і хвалився вдалою покупкою. Четверта дама була вражена до глибини душі тим, що при покупці їй годин, на які її чоловік був уже готовий витратити певну суму, в магазині він раптово передумав і купив інший годинник, які їй подобалися значно менше, заощадивши 500 рублів, і дуже пишався такою своєї економією. П'ята ж була пригнічена тим, що, коли вона з чоловіком поїхала вибирати їй машину, чоловік нову машину взяв собі, а свою стару віддав їй.

Можливо, для когось із чоловіків ці жіночі приклади виявляться непереконливими, занадто приватними. Дехто почне пояснювати таку поведінку посиланнями на хронічну нестачу грошей, низьку зарплату, економічна криза, на виплату кредитів, іпотеки і т.д. Дозвольте, я спробую вам відповісти, як це розуміють жінки. Так, безумовно, всі ваші аргументи важливі, але тільки за такими причинами зручно приховувати свою жадібність. Економічні чинники відіграють велику роль в нашому житті, але така "економія" означає дуже часто зовсім інше – ви не хочете розуміти своїх жінок, ви не розумієте, де закінчується раціональний грошовий прагматик і починається жмот. Ось навіть такий приклад: батько з сином гуляють влітку по зоопарку. Жарко. Дитина просить йому купити морозиво. Батько мовчить. Дитина продовжує просити далі. Нарешті батькові це набридло, і він строго каже: "Синку, запам'ятай, гроші у нас з тобою є тільки на пиво!"

І ще я хочу звернути увагу чоловіків на наступне: якими б скупуватими і економними ви не були, але на себе улюбленого ви нерідко готові щедро витратитися, наприклад, купити новий гаджет, хоча і старий куплений був недавно і справно працює.

Ось і зізнайтеся собі, а як же при такому ставленні жити поруч з вами вашої жінці? На себе улюбленого ви витрачаєтеся, а на неї і на своїх дітей шкодуєте грошей?

Психологічно чоловік може легко витрачати гроші, якщо він вважає, що витрачає їх на себе. Якщо він вважає, що діти або його жінка – це і є продовження його самого, то він буде на них витрачатися як на самого себе, не шкодуючи. А якщо він так не вважає, то, звичайно ж, починає економити. Навіть не розбираючись в перипетіях чоловічого несвідомого, жінки, стикаючись з такою скнарістю, інтуїтивно починають розуміти, що вони самі для чоловіка не так вже потрібні і важливі, а значить, їх не так люблять і цінують так, як вони того хочуть.

Ось так розуміють, дорогі чоловіки, ваші скупість жінки – через призму відносин до неї самої.

Мачо не плачуть

Чоловіки завжди хочуть здаватися і сильнішими і терплячими, більш мужніми, навіть якщо це не завжди так насправді. Споконвіку було прийнято вважати, що справжні чоловіки завжди самі приймають рішення і відповідають і за отримані результати, за свою сім'ю, за свою жінку, своїх дітей.

Але є чоловіки, які постійно скаржаться своїй жінці. Йому погано з різних приводів, наприклад, через те, що у нього підвищилася температура до 37,1, що він втомлюється день у день на роботі, що у нього поганий начальник, що у нього маленька зарплата … скалку руку – боляче, перевірити уроки у дитини – втомився на роботі, чимось допомогти дружині – болить голова, живіт, руки, ноги, спина.

Що в таких ситуаціях найчастіше робить жінка? Вона все бере на себе, пояснюючи і собі і всім оточуючим: у разі невиконання, то хто ж це буде робити? При цьому вона навіть не підозрює, що цим самим шкодить відносинам з чоловіком, який стає просто неробою-захребетником, та й дітям, як хлопчикам, так і дівчаткам, даючи їм приклад неправильних гендерних ролей в сім'ї.

Такий скиглій рано чи пізно може дістати і вивести з себе будь-яку навіть дуже терплячу жінку, якою б спокійною і відданою йому вона не була. Адже хіба можна слухати роками заїжджену пластинку чоловічих скарг на різні варіації однієї і тієї ж теми? В принципі, напевно, можна, але питання: чи потрібно?

Неспроста ж зараз багато звертаються за консультацією жінки говорять в один голос один і той же: "немає справжніх чоловіків", "справжні чоловіки повивелісь", "де ви бачили справжніх чоловіків?"

Коли я чую подібні сентенції, я завжди ставлю цим жінкам один-два питання: "Хто народжує, і хто виховує в сім'ях чоловіків?" На це отримую завжди, як ви розумієте, тільки одна відповідь. Так може бути щось у вихованні чоловіків в родині треба виправити? Або виправити в жіночих стереотипах поводження в родині, хоча б заради своїх дітей?

А виправляти не тільки можна, а й необхідно, тільки мало хто знає, як саме зробити краще. Хоча, і тут немає ніяких особливих секретів, просто те, що ефективно і добре працює в якійсь одній родині у однієї жінки, зовсім не працює (з різних причин) у іншій ситуації. Хтось може впоратися і вирішити такі проблеми, але багато, на жаль, немає. Рад багато можна почитати на форумах, в інтернеті, в достатку книг з практичної психології, від друзів і подруг, але яку пораду підійде вам конкретно – ось що важко знайти. Так чи варто витрачати найкращі роки на пошук? Значно швидше і ефективніше, ніж будь-які дилетанти це може зробити професіонал. Його рекомендації будуть пропонуватися ексклюзивно для вас, з урахуванням всієї складності ваших проблем і з урахуванням нюансів в сім'ї. А саме такий підхід дозволить вирішити вашу непросту ситуацію, дозволить розібратися в собі і в своєму близьку людину.

Всезнайки і зануди

Жінки завжди високо цінували в чоловіку таке якість, як розум. Завжди приємно поговорити з розумною людиною. Але кожен добре віддає собі звіт в тому, що він не може знати і вміти взагалі все. А в нашому повсякденному житті доводиться стикатися з людьми, які ведуть себе так, немов вони все знають. І, як крайній прояв цього, зустрічаються люди, переконані в тому, що саме вони завжди і в усьому мають рацію, саме вони знають, як чинити людям, як правильно управляти країною, як правильно лікувати і вчити дітей, як правильно знімати фільми та ін. та ін.

Звичайно ж, слід зробити застереження: по-справжньому розумна людина розуміє обмеженість своїх знань, навіть досить великих і глибоких. Що жив більше 2000 років тому в античному світі мудрець сказав: "Я знаю, що нічого не знаю". А ось ті самі чоловіки, які цього не розуміють і які переконані в своєму всезнання, ось такі і створюють проблеми для своїх жінок, своїх дітей і свого оточення.

Наприклад, він висловлює якусь думку, щось повідомляє своїй жінці. Вона з ним не згодна, у неї є своє, відмінне від його, думку. Він обурений. Як же так, хтось з ним не згоден, нехай навіть його жінка – це неприпустимо, цього просто бути не може. І тоді починається саме дійство. Чоловік планомірно і систематично починає доводити жінці свою правоту. Навіть якщо вона вже і погоджується, він продовжує їй доводити і доводити, нудно і наполегливо "промивати" їй мозок. Гаразд би, якщо це відбувалося по якомусь важливому або принципового питання, аж ні, найчастіше – з будь-якого приводу, по будь-якій дрібниці. Головна його мета – довести їй, який він розумний, що він розумніший її. А після впиватися цим почуттям.

Не можна сказати, що такі зануди завжди бувають не надто розумні, але майже у всіх є занижена особистісна самооцінка, яку вони таким ось чином підвищують будинку. А то, що самооцінка його жінки знижується і падає, схоже, таких чоловіків не хвилює.

Помічено, що на роботі, при спілкуванні з іншими чоловіками ці всезнайки рідко дозволяють собі таку поведінку. А все тому, що товариші по службі швидко перестануть їх слухати або відразу кудись відішлють. Тому вони знаходять слухачів там, де їм ніхто не заважатиме, тих, хто не зможе від їх "правоти" втекти і сховатися. Так, ви здогадалися, в родині це – його дружина і діти. Поза сім'ї, нерідко, це ще такі ж, як і він сам.

Скажіть, хіба мислимо таке довго терпіти? Звичайно, коли відносини тільки починають складатися, і проявляється занудство у чоловіка, жінка зможе втекти, а ось якщо у неї вже є маленькі діти, і вона позбавлена ​​можливості втекти? Можете собі уявити, як вона буде реагувати, якщо він щодня буквально виносить їй мозок. Буде змінюватися її характер і світосприйняття? Чи стане вона від цього розумнішими, більш позитивною і радісною?

А якщо він поєднує в собі одночасно зануду і скиглія? А таке – теж далеко не рідкість на наших неосяжних просторах. Як же їй нещасної це лікувати, як з ним жити? Знову ж таки, на тлі великої кількості рад подруг і рідних – як і що їй треба робити, а що робити не треба. Як же їй знайти те, що їй допоможе?

Який емоційно нестійкою, дратівливою, скандальною і запальною вона може від такого життя стати? Тож не дивно, що у таких жінок псується характер і наростає день у день негативне відчуття себе в цьому житті. Чи позначається це позитивно на сімейних відносинах, на вихованні та характері дітей? – Навряд чи, скоріше навпаки!

Професійний нероба

Це досить цікавий психотип, зустрічається нерідко. На думку багатьох жінок, в побуті деякі чоловіки досить ліниві і мало що роблять по будинку, причому це зовсім не означає, що вони ледарі і взагалі нічого не роблять. Звичайно ж роблять, і таких більшість, але роблять вони це щось, на думку їхніх дружин, мало і недостатньо. А ось що таке мало і недостатньо – це вже кому як.

Йтиметься про тих, кого можна назвати "ідейними переконаними неробами". Найчастіше це просто звичайні психологічні невдахи. У будь-яких проблемах і невдачах, з якими б не стикалися в житті такі чоловіки, будуть завжди винні всі, крім них самих. Досить часто вони не тільки не бажають щось робити, але і просто не вміють.

А якщо вже їх змушує щось робити потреба, то в разі невдачі винуватцями можуть бути їх начальники і товариші по службі, їх батьки та дружини, їхні діти і родичі, їх знайомі і сусіди, навіть їхні домашні тварини. Згадайте якогось персонажа на ім'я дядечко Поджер з відомої книги "Троє в одному човні".

Вдома, звісно ж, дружині дістається найбільше. За весь взагалі і за те, що вона щось не так зробила, не так сказала, неправильно вчинила, приготувала і т.д.

І все слова докорів і звинувачень спрямовані найчастіше тільки на один і той же: хочу, щоб все від мене відчепилися і нічого не просили, щоб я міг лежати на своєму улюбленому дивані і нічого не робити. Але це зовсім не означає, що інші члени сім'ї повинні відстати від нього і нічого для нього не робити. Якраз навпаки, всі інші просто зобов'язані робити для мене все, обслуговувати, годувати, прибирати.

А тепер уявіть собі, що може відчувати жінка до такого чоловікові, проживши з ним кілька років? Як довго вона зможе це все терпіти? Навіть якщо стане робити все за нього, то навряд чи він змінитися, а вона вже точно буде відчувати себе загнаної конем. А як відомо, загнаних коней – пристрілюють. Виходить пастка, замкнуте коло.

Чоловік-істеричка

Споконвіку було прийнято вважати, що чоловікові не властиво зовнішній прояв зайвих емоцій. Це, мовляв, ознака слабкості, ознака немужского поведінки.

Настали нові часи, нові відносини. Різні фахівці стали писати, що чоловік повинен відкрито проявляти свої почуття, емоції і навіть сльози. Не будемо тут про це сперечатися. Прошу лише звернути увагу на те, що деякі чоловіки стали цим всмак користуватися.

Знову два приклади з практики. Одна жінка так розповідає про це: "Йдемо в театр (в гості), все начебто добре. І ось випадково проскакує якась необережна фраза, і все – почалося, як напад істерики. І чого тільки я не почула за 20-30 хвилин: що не вмію розмовляти, що не розумію його тонку натуру. Потім показово ображається і карає мене мовчанням на кілька днів "Інший приклад:" Під час обговорення вдома якихось вчинків родичів чоловіка кілька різкувато висловилася про когось з них. і як тут почалося, чого тільки я не почула: і характер у мене поганий, і що я спеціально ображаю його обожнюваних рідних (до речі про які він невисокої думки сам). Інші б мужики не звернули уваги і не помітили б цього, тим більше я зовсім не бажала їх образити. А далі – більше: пішли звинувачення вже в мою адресу. А закінчилося тим, що він мені заявив, що у мене поганий характер, що йому важко зі мною. Образився. Чи не розмовляв чотири дні, показуючи всією своєю поведінкою яка я погана ".

Як можна зберігати душевний спокій, внутрішній комфорт, якщо жінка завжди в усьому винна – аж до поганої погоди і підвищення цін на квартиру і бензин. І яка може в таких сім'ях бути нормальна психологічна обстановка? Якщо батьки самі відчувають злість і роздратування один до одного, невже їх діти будуть рости щасливими і радісними? А адже такі ж патерни поведінки, придбані в батьківській родині, винесуть їх діти в своє доросле життя.

Підлий мужчинка

У чоловічому колективі таких типів знають всі. Їх намагаються цуратися. А як бути з такими в родині? Кожна жінка вирішує, як завжди, сама за себе.

Особливо наочно підлість проявляється при розлученнях подружжя. Чого тільки не почути! Чого варте одне лише бажання не платити їй аліменти на його ж власних дітей (!). Часом складається враження, що аліменти чоловік виплачує не на утримання своїх дітей, а на утримання своєї колишньої дружини. Нерідко настільки сильна неприязнь і ненависть, що вона може тривати довгі роки, навіть після того як у нього з'явилася нова сім'я.

Навіть мене, багато бачив і чув би, це дивує досі. Люди в розлученні 5 років. Двоє дітей. Жінка працює, сплачує школу, заняття в спортивних секціях дітям, одягає, годує і знімає квартиру. У колишнього чоловіка 3 квартири, дві з яких він здає. Каже їй, що не може жити без дітей, забирає їх на квартиру до своїх батьків, а сам звичайно в цей же час відразу кудись їде у справах. При цьому він прекрасно знає, як їй матеріально важко, які у неї витрати. Але "карає" її тим, що платить якісь мізерні аліменти, що покривають навіть 20% її витрат на дітей. Він навіть на роботі став гроші отримувати т.зв. "Чорним налом", щоб платити менше аліментів. Чи не так, який цікавий типаж! Хороший красень! А в зовнішньому світі перед знайомими, сусідами і колегами він позиціонує себе чесною і порядною людиною. Іншого разу дивишся на такого чоловіка і не уявляєш, яка ж жінка може витерпіти його.

Безумовно, це далеко не весь список огидних чоловічих рис характеру, на думку жіночої половини людства. Це не означає, що всім чоловікам властиві перераховані вище риси. Звичайно ж, у світі залишається дуже багато нормальних, розумних, благородних чоловіків, які самі від щирого серця зневажають і скигліїв, і жмикрути, і истериков, і ледарів.