УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Ви здивуєтесь, що призводить до появи білих цяток на шкірі?

19/03/2016
Ви здивуєтесь, що призводить до появи білих цяток на шкірі?

Білі цятки на шкірі… У вас вони є? Чи, може, були раніше? Наприклад, у спекотний період року на пляжі досить часто можна побачити, як некрасиво такі світлі цятки виглядають на чиїйсь шкірі.

spots-on-skin-after-tanning4

Що призводить до їх появи? Іноді такі цятки з’являються на спині або обличчі. а також на шкірі зовсім молодих людей. Звідки вони? Якого лікування потрібно дотримуватися? Сьогодні ми поговоримо про це поширене явище. Утім, як і завжди, нагадуємо вам, що при виникненні будь-яких сумнівів чи проблем, варто звернутися до лікаря або до дерматолога (у даному випадку).

Білі цятки на шкірі можуть свідчити про різноколірний лишай.

Так званий “різноколірний лишай” виникає досить часто. Утім не варто хвилюватися, адже це не серйозне захворювання і з часом воно минає. Різноколірний лишай проявляється через білі цятки на шкірі, особливо на: грудній клітці та спині,руках та ногах, областях, які зазвичай зазнають сонячного впливу в літній період.

Особливо часто мітки з’являються з настанням теплої погоди або на початку осені. Зазвичай білі цятки можна побачити на шкірі молодших людей, адже вони більше пітніють, переживають гормональні зміни та підвищену вологість.

Білі цятки на шкірі можуть також бути симптомом вітіліго.

Вітіліго – значно серйозніше захворювання. Воно пов’язане з втратою пігменту меланіну. Це проблема імунної системи, у якій відбувається збій: організм починає атакувати та руйнувати меланоцити.