УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Що я зробила не так: футболіст-мільйонер кинув рідну матір жебракувати

05/03/2018
Що я зробила не так: футболіст-мільйонер кинув рідну матір жебракувати

Сумна та трохи дивна історія

Користувачів мереж розбурхала сумна та дивна історія з Англії про матір 20-річного гравця Арсенала Ейнслі Мейтленд-Найлса.

Молодий англієць став справжнім відкриттям сезону, а наприкінці минулого року підписав новий контракт із лондонцями, згідно з яким заробляє 30 тисяч фунтів на тиждень (1,5 млн фунтів на рік). Однак матір футболіста, 38-річна Джулі Найлс, жебракує і живе на металобазі в контейнері площею три квадратних метри. Щовечора Джулі пробирається повз охоронців, щоб було де переночувати.

"Мій син Ейнслі міг би купити мені квартиру з двотижневої або двомісячної зарплати. Гроші запаморочили йому голову. Поки він грає за Арсенал, я блукаю. Це жахливо. Я просто хочу знати, що я зробила не так", – розповіла жінка.

Цікаво, що Ейнслі Мейтленд-Найлс разом із братом нещодавно переїхав в орендоване житло, вартістю 700 тисяч фунтів.

"Тут навіть немає туалету і миючих засобів", – прокоментував умови життя матері Мейтленд-Найлса співробітник служби з догляду за бездомними.

Представники Арсеналу та сам футболіст не коментували історію жінки. У Mirror опублікували фото, де Джулі Найлс стоїть біля тренувальної бази команди, але з сином вона так і не побачилася.

Близькі до футболіста джерела видання повідомили, що Мейтленд-Найлс не знав про ситуацію своєї матері і одразу ж переказав їй грошей, як тільки прочитав історію у газетах.

У цьому сезоні Мейтленд-Найлс зіграв 21 матч за Арсенал у всіх турнірах. Портал Transfermarkt оцінює футболіста у 5 млн євро.