УКР
App for android App for apple
Мотивация
Подобається

“Схуд, щоб жити”: Як змінилось життя найважчого “Зваженого” – священика Сергія Чопика

26/06/2018
“Схуд, щоб жити”: Як змінилось життя найважчого “Зваженого” – священика Сергія Чопика

Сергій Чопик – учасник шоу четвертого сезону "Зважені та щасливі", історія якого не залишила байдужим нікого. Його результат заслуговує гучних аплодисментів.

Від самого дитинства Сергій був нормальною середньостатистичною дитиною. В школі захоплювався футболом і це захоплення настільки йому вдавалося, що грав за шкільну збірну і показував дуже хороші результати. Після закінчення школи йому запропонували піти в професіональну футбольну школу, але хлопець вирішив по-інакшому. Ще з раннього дитинства він любив церкву, а особливо хор, тому він вирішив поступати в Одеську духовну семінарію. Після закінчення навчального закладу він вирішив рухатись дальше і продовжив навчання в Київській духовній семінарії.

Здавалось би, проблем з лишньою вагою в нього не було, але після того, як йому виповнилося 25 роківі він одружився, почав дуже сильно поправлятися. В момент одруження він важив 92 кілограми, а вже через кілька років, вага збільшилась до 221! В нього почалися серйозні проблеми зі здоров'ям: лікарі сказали, що якщо він не скине вагу, серце може не витримати й чоловік помре. Це стало поштовхом піти на телепередачу "Зважені та щасливі". Йому потрібно було схуднути, щоб жити! Щоб бачити, як ростуть його діти! Щоб займатись справо свого життя!

І, потрапивши на проект, його задум стала реальністю. Чоловік знайшов в собі сили і його зміни були просто грандіозними.

Хоча проект вже давно закінчився, чоловік не зраджує своїм принципам і продовжує вести здоровий спосіб життя. Харчується так, як говорить дієтолог.

Що стосується жінки, так вона повністю його підтримує: старається постійно готувати дієтичну їжу. Діти, хоча й ще зовсім маленькі, також стараються підтримувати сімейне правило здорового харчування. Окрім цього чоловік систематично відвідує спортивний зал.

Завдяки проекту Сергій став набагато впевненішим в собі та непогано розвинув силу волі. Також виніс для себе важливий урок: нічого не треба відкладати на потім, потрібно мінятися вже і зараз, при першій же можливості!

Що стосується проекту, говорить, що пам'ятає абсолютно все: кожен день, кожне випробування. Радить усім, не зважаючи ні на що, йти до своєї цілі та озиратися ні на що. Тоді кожен досягне успіху!