УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Ситуація у “Дніпрі” катастрофічна

02/10/2016
Ситуація у “Дніпрі” катастрофічна

В українському футболі знову неспокійно. Під загрозою зникнення опинився "Дніпро", один із найтитулованіших клубів України, пише Корупція.Спорт.

"Ситуація у "Дніпрі" катастрофічна", – каже Володимир Лютий, — Влітку дніпровські уболівальники пережили шок, коли з команди втекли провідні гравці та головний тренер Мирон Маркевич. На жаль, на цьому біди "дніпра" не закінчилися. Його менеджери не зробили належних висновків, і
тепер клуб перебуває "на волосинці". Команда менеджерів не здатна нічого зробити. Чому? Бо вони люблять гроші, а не футбол чи "Дніпро". Їм байдужа доля клубу. Навіть у скруту хлопці добре заробляють, тому їм нецікаво рятувати "Дніпро". Нинішні функціонери загнали у глухий кут низку футболістів і просто "врізали" їм зарплату. Це все, що вони зробили після того, як в команді настала фінансова скрута. Ніхто навіть не пробував будувати піраміди, яка здатна заробляти гроші".

Уже найближчим часом команду можуть позбавити дев"ять очок за те, що Ігор Коломойський не погасив боргів колишньому форвардові Ніколі Калінічу, який нині захищає кольори італійської "Фіорентини". Сума забргованості — один мільйон доларів. До того ж, екс-керманич "Дніпра" Мирон Маркевич подав позов до ФФУ, в якому вимагає повернути йому 1,7 мільйона доларів.

 "Дніпро" і досі не повернув зароблені 2,5 мільйона доларів тренерському штабові на чолі з іспанцем Хуанде Рамосом. Саме через цей борг команду дискваліфікували з єврокубків.

Єдине фінансове досягнення "Дніпра" за останні три місяці — це повернення частину боргів футболістам, які погодилися зостатися в команді. Ну а ті, що полишили клуб, так і не отримали кровно зароблених. Лише Романові Зозулі Ігор Коломойський винен півтора мільйона доларів. Щоправда, футболіст "Бетіса" вирішив не позиватися, щоб, бува, його дії не призвели до
жорсткіших санкцій. Інші гравці не збираються дарувати "Дніпру" боргів.

Загальна сума заборгованості клубу сягнула близько 20 мільйонів доларів! Безгрошів'я відчули навіть працівники тренувальної бази, які оголосили бойкот, бо не отримують зарплати.