“Складалося враження, що на полі не досвідчений форвард”: екс-“гірник” Віктор Грачов розкритикував “Шахтар”

10/11/2018

Екс-нападник «Шахтаря» Віктор Грачов після матчу Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» – «Шахтар» (6: 0) вщент розкритикував українську команду:

«Треба похвалити тренера «​Сіті» Хосепа Гвардіолу. Його команда дуже виросла за останній рік. Очевидно, фахівець зробив висновки з невдачі в Лізі чемпіонів 2017/18, коли програв у чвертьфіналі «Ліверпулю». Визначну гру демонструє не тільки основний склад «Сіті», а й ті футболісти, які рідко виходять на заміну. ​​Для мене чемпіон Англії – головний претендент на перемогу в турнірі.

«Шахтар» нічого не міг зробити, бо окремі футболісти команди випадали з гри в першому таймі. Мораес не виграв жодного єдиноборства. Складалося враження, що на полі не досвідчений форвард, а новачок, який злякався своїх опонентів. Правий захисник Микола Матвієнко постійно втрачав позицію. На атаку він грає непогано, а в обороні допускає дитячі помилки. Гравці «Манчестер Сіті» відразу відчули слабину і почали «вантажити» м'яч на лівий фланг своєї атаки. Та ще й суддя призначив «лівий» пенальті в ворота «Шахтаря» в першому таймі. Рахунок став – 2: 0. Тому гра йшла до третього м'яча англійців. Після нього «Шахтар» зрозумів всю безперспективність продовження боротьби в поєдинку.

Добре, що «Ліон» не втримав перемогу в матчі з «Хоффенхаймом». Зрозуміло, «Шахтарю» треба викреслити з пам'яті поразку в Манчестері. Гравці повинні зробити все, щоб реабілітуватися в наступному матчі. А про турнірні розклади в загальному забути. Це тисне: і поточне четверте місце, і розуміння того, що продовжити боротьбу навіть в єврокубках, не просто в Лізі чемпіонів, буде важко. У наступних матчах «Шахтар» повинен зіграти так, щоб стало зрозуміло, на що здатна нинішня команда», – сказав Грачов.