УКР
App for android App for apple
Футбол рус
Подобається

Складно прогнозувати, як збірна України зіграє на Євро – тренер Вельсу

30/03/2016
Складно прогнозувати, як збірна України зіграє на Євро – тренер Вельсу

Наставник збірної Уельсу Кріс Коулман прокоментував поразку своєї команди в товариському матчі проти України, який відбувся 28 березня в Києві, на НСК "Олімпійський".

– Чи не шкодуєте ви, що так багато шансів давали молодим гравцям в останніх двох іграх?

 

asssszxc

 

– Дійсно, було складно проводити останні дві гри після тривалої перерви. Але ми задоволені тим, як провели сьогоднішній матч, незважаючи на результат. Повинні були забивати сьогодні, але добре проявив себе в рамці воріт Андрій П'ятов. У нас складні ігри на Євро проти Росії та Словаччини і нам необхідно грати проти таких команд, щоб підготуватися до чемпіонату.

– У двох матчах ви пропустили два м'ячі, а за всю кваліфікацію – всього 4. Це говорить про проблеми в обороні?

– Так, у нас є проблеми з обороною, адже ми пропустили всього 4 голи у відборі, що є рекордом для нашої команди. Але ми покращимо цей компонент гри, і в подальшому будемо пропускати менше.

– Чи можна говорити, що хтось із гравців вже застовпив за собою місце на Євро?

– Багато гравців розуміли, що потрібно використовувати свій останній шанс і переконати мене, щоб я їх викликав. Можливо, це тяжіло на них, але я задоволений тим, як вони грали і вони довели, що здатні грати на Євро.

– Чи вважаєте ви, що Джо Аллен сьогодні провів відмінну гру?

– Так, він дуже важливий для нашої збірної, але проблема в тому, що він мало грає за "Ліверпуль". Але для Вельсу він незамінний.

– Чому був замінений Саймон Черч?

– Ми з ним обговорювали питання заміни. Це нормальна практика. Черч – дуже важливий гравець для Вельсу, він дуже сильний в збірній Вельсу. Але ми дали шанс проявити себе максимальній кількості гравців.

– Минуло шість ігор після того, як Вельс кваліфікувався на Євро. Чи були ви задоволені командою в наступних іграх?

– Були складні ігри проти Боснії та Андорри, проти Голландії … Ці ігри показали, на що ми здатні. Я не можу звинувачувати своїх гравців у відсутності мотивації або в тому, що вони не викладаються. Для всіх Євро – історичний момент і наша команда давно там не виступала.

– Як оціните гру збірної України, і що її чекає на Євро?

– Бувають команди, які перед Євро грають слабо, але на чемпіонаті показують себе з найкращого боку. А бувають зворотні приклади, коли в товариських матчах команда виграє, а потім провалюється на Євро. Сьогодні була хороша гра, гравці збірної України показали свої найкращі якості, вони боролися до останньої хвилини… Але складно спрогнозувати, як ваша команда зіграє на чемпіонаті Європи.