Славнозвісний Мессі встановив рекорд Ліги чемпіонів, випередивши Роналду

19/09/2018

Іспанська "Барселона" розгромила голландський ПСВ у матчі 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів (4: 0).
Хет-триком відзначився знаменитий нападник синьо-гранатових Ліонель Мессі. Аргентинець відкрив рахунок ударом зі штрафного на 31-й хвилині, ставши автором першого гола ЛЧ в нинішньому сезоні. На 77-й хвилині він забив другий свій гол, на 87-й – третій. Ще один м'яч на рахунку Усмана Дембеле.
Для Мессі це 8-й хет-трик у Лізі чемпіонів. Він став першим гравцем, кому підкорилася ця позначка.
Голи: 1: 0 – 31 Мессі, 2: 0 – 74 Дембеле, 3: 0 – 77 Мессі, 4: 0 – 87 Мессі.

Барселона – тер Штеген, Піке, Альба, Серджіо Роберто, Умтіті, Ракітіч (Відаль, 85), Бускетс, Коутіньо (Лангле, 81), Дембеле (Артур, 83), Мессі, Суарес. ПСВ – Зут, Швааб, Тасенде, Думфріс, Віргевер (ізімен-Мирний, 66), Хендрікс, Перейро, Лосано, Росаріо (Гутьєррес, 82), Бергвейн (Мален, 78), де Йонг.

Попередження: Віргевер (30), Умтіті (55), де Йонг (57). Вилучення: Умтіті (79).

Нагадаємо, що раніше Лео став першим футболістом в історії, чий оклад складає понад 100 мільйонів євро в рік.