УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Слідом за Роналду: Жозе Моурінью засуджений до року тюремного ув’язнення

05/02/2019
Слідом за Роналду: Жозе Моурінью засуджений до року тюремного ув’язнення


Відомий португальський спортивний фахівець, колишній головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моурінью засуджений до року тюремного ув'язнення. Про це повідомляють іспанські ЗМІ.

Іспанська правова машина продовжує роботу на повну потужність, незалежно від того, хто стає фігурантами гучних справ про несплату податків. Так, нещодавно було оголошено вирок одному з кращих футболістів сучасності Кріштіану Роналду, який отримав два роки в'язниці умовно, а також був зобов'язаний виплатити багатомільйонний штраф іспанській державі. Тепер покарання отримав і Моурінью.

Він звинувачувався в тому, що в 2011 і 2012 роках, коли очолював мадридський "Реал", приховував доходи від іміджевих прав. Жозе, втім, не надто заперечував: ще минулої осені стало відомо, що він визнав порушення. А зараз він погодився з покаранням у вигляді року в'язниці і виплати штрафу в розмірі двох мільйонів євро.

Зрозуміло, за ґрати Жозе не відправиться. По-перше, в Іспанії не садять до в'язниці в тому випадку, якщо термін за ненасильницький злочин не перевищує двох років. По-друге, іспанське законодавство не передбачає реального терміну за вперше вчинений економічний злочин.