Сноубордист ледь не проспав змагання на Олімпіаді, тому що…

14/02/2018

Сноубордист ледь не проспав змагання на Олімпіаді, де став чемпіоном, тому що допізна дивився серіал

Американський сноубордист Редмонд Джерард мало не проспав змагання на Олімпіаді-2018, де виграв золото, через те, що допізна дивився серіал.

17-річний спортсмен заснув під час перегляду серіалу Бруклін 9-9 і не почув дзвінок будильника о шостій ранку.

В результаті олімпійця довелося будити його сусідові по кімнаті Кайлу Меку через 20 хвилин, оскільки той знав, що у сноубордиста в цей день фінальні змагання в слоупстайле.

Ледве встигнувши поснідати, Джерард у паніці не зміг знайти свій лижний пуховик, через що майбутньому переможцю його позичив той же Мек.

У підсумку американець не тільки приніс першу золоту нагороду збірній США в Пхенчхані, а й став наймолодшим американським чемпіоном Ігор із 1928 року.

Раніше швейцарський лижник Фабіан Бош на Олімпіаді в Пхенчхані піднявся на поверх вище по зовнішній стороні ескалатора, тримаючись рукою за перило. "20 років я все ще не можу зрозуміти, як цим користуватися, правильно?" – іронізував спортсмен в Instagram.