УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Сьогодні вже стане відомо, хто прийме в себе Євро-2024

27/09/2018
Сьогодні вже стане відомо, хто прийме в себе Євро-2024

На проведення чемпіонату Європи претендують Німеччина і Туреччина

У четвер, 27 вересня, виконавчий комітет УЄФА вибере місце проведення чемпіонату Європи 2024 року. Претендентів двоє – Німеччина і Туреччина.

УЄФА повертається до традиційного формату проведення чемпіонату Європи, коли в ролі організатора виступає одна країна (або дві сусідні). Експеримент з панєвропейським турніром, яким буде Євро-2020, продовження не отримав.

Організація традиційно делегує виконкому право вибору місця проведення великих турнірів, а також фіналів єврокубків. Наприклад, ФІФА подібні рішення приймає на конгресах, в голосуванні беруть участь всі представники світового футбольного співтовариства, а не вузьке коло з кількох десятків осіб.

Сама процедура вибору місця проведення Євро-2024 складатиметься з трьох частин. Спочатку відбудуться презентації двох кандидатів (порядок буде визначений жеребкуванням). В ході презентації представники кожної з двох асоціацій представлять відеоролик, після чого протягом 15 хвилин відповідатимуть на запитання. Потім члени виконкому отримають оціночні звіти щодо кожної заявки, які були підготовлені адміністрацією Європейського футбольного союзу.

Після цього відбудеться голосування, в якому не приймуть участь представники Німеччини і Туреччини. Президент УЄФА Александер Чеферін в аудиторії оголосить господарів фінальної стадії Євро-2024 не раніше 15:45 за київським часом.