УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Спеціально для неї взяв кредит у банку”: Як і з ким живе відомий футболіст, Євген Селезньов

25/05/2018
“Спеціально для неї взяв кредит у банку”: Як і з ким живе відомий футболіст, Євген Селезньов

Євген Селезньов – відомий український футболіст, який вирізняється своєю грою та хитрими трюками серед інших футболістів. Зараз Селезньов грає за "Акхісар Беледієспор", а саме від грудня 2018 року він офіційно є членом їхньої команди. Цікаво, що Акхісар Беледієспор займає 12-те місце в чемпіонаті Туреччини.

Грав він також за такі визначні клуби, як “Дніпро”, “ Арсенал”, “Шахтар”. В 2011 року був визнаний кращим бомбардиром Чемпіонату України. Власне, його вважають одним з найкращих та найефективніших бомбардирів України.

Одного разу йому навіть вдалось обійти Андрія Шевченка у кількості забитих голів в Прем'єр Лізі України. Євген Селезньов доволі амбітна людина, яка неодноразово потрапляла у різні скандали або конфлікти. До прикладу, в 2011 році він потрапив у ДТП. Він був за кермом власного блакитного Maserati. Євген не розрахував швидкість та вдарився у авто, яке було попереду. А те, за інерцією вдарилось в інше. Однак, на щастя тоді ніхто не постраждав.

Скандалом закінчився і його перехід у російський клуб. Власне, коли розпочинались військові дії на Донбасі йому запропонували перейти до клубу “Кубань”.

"Скільки забив за Кубань? Не пам'ятаю, мало. Не хочу згадувати цей час, адже немає сенсу. Думаю, що не повинен був йти з Дніпра. Це було помилкою", – сказав Селезньов в ефірі каналу Футбол 1.

Селезньов дуже сильно переживав через критику, яка надходила в його сторону. Він визнав те, що перехід до російської “Кубані" було його найбільшою помилкою. Він зіграв лише 9 матчів, у яких забив 3 голи. Мабуть, на рідній Батьківщині йому щастило більше через підтримку рідних та відданих українських фанатів.

На особистому фронті у Євгена Селезньова все добре. З майбутньою дружиною Аллою він познайомився ще в 2005 році. Женя тоді був ще небагатим та не знаменитим. Мабуть, Аллу підкорила його харизма та доброта.

«У Жені в той період було дуже туго з грошима, і ось одного разу він привів мене в дорогий магазин, накупивши купу вишуканого одягу, – згадує дружина форварда. – Я була в шоці: за які кошти? А пізніше дізналася, що він спеціально для мене взяв кредит в банку. Загалом, заліз в борги заради дівчини, навіть ще не дружини … »

Коли Євгеній ще грав за столичний “Арсенал” у них народився син Руслан. Зараз сім’я живе спокійним та щасливим життя. Алла з сином Русланом часто відвідують матчі Євгена та підтримують сімейною теплотою.