УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Спочатку займався бальними танцями…”: Красуня дружина і допомога бійцям АТО, таємниці молодої легенди українського футболу, Романа Зозулі

15/03/2018
“Спочатку займався бальними танцями…”: Красуня дружина і допомога бійцям АТО, таємниці молодої легенди українського футболу, Романа Зозулі

Він успішний футболіст, який грає за національну збірну України й іспанський клуб «Альбасете». Дізнайтесь більше про легендарного Романа Зозулю.

Роман Зозуля народився в Києві 17 листопада 1989 року. Вихованець київського Динамо.

З дитинства хлопець поставив собі ціль стати футболістом і впевнено до неї йшов.

У хлопця прекрасна мама, сильна жінка, яка виховала зірку українського футболу сама, без батька.Спочатку вона водила хлопця на бальні танці і йому навіть подобалося, але споглядаючи за футболом у дворі, також захопився цією командною грою

«Він справді добре грав ще з маленьким, але був занадто самовпевнений. Іноді потрібно було «спускати на землю»»- згадує дитячий тренер хлопця Олександр Лисенко.

Спочатку футболіст грав у першому резервному складі Динамо. За 58 матчів забив 10 голів.

У сезоні 2008-2009 переміг з клубом в чемпіонаті України, володар Суперкубка України.

У 2010 році він почав грати в національній збірній. Дебютував у товариському матчі зі збірною Норвегії

У 2011 році перейшов у футбольний клуб «Дніпро».

Українець є нападником в іспанському клубі «Альбасете». На даний момент за даний клуб Роман Зозуля забив 7 голів та зіграв 2 результативні передачі.

У житті легендарного футболіста одна кохана жінка – його дружина Марина. З нею вони знайомі ще з підліткового віку. Познайомилися в школі та багато часу проводили разом. Саме ця тендітна жінка не дала футболісту спокуситися на нічні клуби й вечірки.

«Вони створили свій особистий світ»- діляться думками рідні люди пари.

У 2010 році у Романа і Марини народилась донька Кароліна, а в 2016 син. Окрім футболу Зозуля захоплюється тенісом і слухає реп.

Також футболіст славиться своїм добрим серцем. Він активно допомагає українським бійцям АТО. Навіть заснував фонд «Народна армія» і отримав престижні відзнаки від Президента України й Генерального штабу.

«Хочу щиро подякувати усім бійцям. Ви залишили будинок, родини, батьків, друзів і пішли боронити кордони Батьківщини.»