УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Спортсменам дозволять вживати алкоголь

01/10/2017
Спортсменам дозволять вживати алкоголь

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) виключить алкоголь зі списку заборонених речовин з 1 січня 2018 року, відповідне рішення схвалено виконкомом організації, повідомляється на офіційному сайті WADA.

Алкоголь, вживання якого раніше було заборонено в повітряному, автомобільному і водно-моторному спорті, а також стрільби з лука, не увійшов до списку заборон на 2018 рік. Міжнародні федерації відповідних видів спорту були проінформовані про зміни, щоб мати можливість внести зміни в правила.

Національні антидопінгові організації не будуть зобов'язані проводити тестування спортсменів на алкоголь, проте зможуть допомагати федераціям в разі потреби.

WADA опублікувало список заборонених препаратів на 2018 рік.

"Щорічно оновлюваний список публікується за три місяці до вступу в силу, щоб усі зацікавлені сторони, зокрема спортсмени і представники їхнього оточення, мали достатньо часу, щоб ознайомитися з документом і його змінами, – сказав глава WADA Крейг Ріді. – Життєво важливо, щоб всі спортсмени, якщо у них є сумніви, що стосуються заборонених препаратів або методів, зв'язалися з антидопінговими організаціями своїх країн".