УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Справжній вчинок!”: Батько витягнув сина-гонщика з палаючого автомобіля (Відео)

21/06/2018
“Справжній вчинок!”: Батько витягнув сина-гонщика з палаючого автомобіля (Відео)

Під час аварії на гонках NASCAR у Вірджинії батько гонщика миттєво вискочив на трасу, витягати сина з спалахнула автомобіля.

Зіткнення в гоночної серії NASCAR – це цілком звичайна справа. Куди небезпечніше загоряння, яке трапляється не так часто і загрожує життями гонщиків. Цього разу до загорівся боліду швидше за все приїхали не рятувальники, а батько, який вистрибнув з трибун. Всю процедуру порятунку ми можемо спостерігати на відео.

Часто, пожежі поширюються швидко, перш ніж пожежні команди встигають під'їхати, залишаючи за все секунди для порятунку. Так що, коли Майк Джонс зазнав аварії в середині доріжки і з авто повалив вогонь, то його батько, Дін, зробив те, що і будь-який батько – він стрибав на трасу і побіг до палаючій машині сина, допомагаючи йому вибратися з уламків.

Все відбувається в миті. Протягом 10 секунд тато встигає підбігти до машини і витягнути гонщика. А в цей час вогонь вже поширювався разом з розливають паливом. Пожежники приїхали і почали гасити вогонь, коли гонщик з батьком вже відходили від боліда.