“Справжня сенсація”: Збірна Німеччини вперше в історії не змогла вийти з групи

27/06/2018

Діючі чемпіони світу в матчі третього туру групового етапу програли Південній Кореї з рахунком 0: 2.

Діючі чемпіони світу німці залишають чемпіонат світу, посівши останнє місце в групі! У середу в матчі проти збірної Південної Кореї Бундестім програв, пропустивши два голи на доданих до другого тайму хвилинах. Наш сайт провів текстовий онлайн матчу Німеччина – Південна Корея з яскравими фото і коментарями ключових моментів гри.

ПОПУЛЯРНЕ: “Заради зустрічі з ним скасовувала концерти”: Уся правда про роман Сергія Реброва і Ані Лорак

У першому таймі збірна Німеччини мала величезну ігрову перевагу (відсоток володіння м'ячем – 71%!), Але команді Йоахіма Льова не вдавалася гра на вістрі. Доходили до штрафної, пробивали по воротах, але гол забити так і не змогли.

У другому таймі картина не змінилася, тільки випади корейців стали небезпечніше. Один з них на другій доданій до другого тайму хвилині завершився взяттям воріт у виконанні Ен Гвон Кіна, але арбітр відразу показав офсайд. Проте, при перегляді відеоповтору він змінив своє рішення і зарахував гол. Німці кинулися відіграватися всією командою, в атаку пішов навіть воротар Мануель Нойер, що в підсумку призвело до другого голу – Хин Мін Сон відправив м'яч у порожні ворота, як в хокеї.

Збірна Німеччини вперше в своїй історії не змогла подолати груповий Етам чемпіонату світу. У Франції в 1938 році Бундестім програв на старті, але там турнір починався відразу з 1/16 фіналу.

У паралельному матчі збірна Швеції обіграла команду Мексики з рахунком 3: 0, всі голи були забиті в другому таймі. Наш сайт провів онлайн матчу Мексика – Швеція. Таким чином, в плей-офф з групи F вийшли команди Швеції та Мексики, які набрали по 6 очок. Третє місце зайняла Південна Корея, четверте – Німеччина.