УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Срна отримав пропозицію від турецького гранду

20/04/2018
Срна отримав пропозицію від турецького гранду


Капітан Шахтаря може залишити команду цього літа

Захисник Шахтаря Даріо Срна може продовжити кар'єру в одному з турецьких клубів.

За інформацією Football Hub, хорват отримав пропозицію від одного з турецьких грандів, від якого саме – невідомо. Деталі контракту 35-річного футболіста з новим можливим клубом також не розголошують.

Нещодавно стало відомо, що керівництво "гірників" не планувало продовжувати контракт з Срною ще до скандалу з допінгом. Нинішня угода хорвата з Шахтарем закінчується прийдешнім літом.

Власник Шахтаря Рінат Ахметов нібито образився на Срну, який вирішив припинити свої виступи за "гірників" на час розслідування ситуації з допінгом. Це балканець зробив для того, щоб терміни дискваліфікації були поменше, але пожертвував він матчами Ліги чемпіонів, що і могло обурити президента.

Срна поки не визначився з майбутнім
Срна розповів, де, швидше за все, закінчить футбольну кар'єру, та прокоментував дискваліфікацію, яку він отримав за позитивну допінг-пробу.

"Я у 2009 році заявив, що хочу закінчити кар'єру на "Донбас Арені". Швидше за все, цього не буде. Я готовий дати дорогу молодим футболістам. Я вважаю, що я прийняв рішення, яке влаштує всіх. Я виберу для себе і клубу оптимальний варіант. Я обіцяв усім, що я футбольну кар'єру закінчу на полі. Я цього заслужив. Ви знаєте, що для мене Шахтар – перший і останній клуб в житті. Але в такому чемпіонаті треба поступатися дорогою молодим футболістам", – розповів 35-річний футболіст в інтерв'ю каналам "Футбол 1/2".

Він додав, що після завершення кар'єри хоче пов'язати себе з донецьким клубом.

"Після завершення кар'єри я себе пов'язую з Шахтарем. Я люблю відповідальність, я люблю адреналін. Не виключаю, що стану тренером. Ніхто не знає, що буде завтра. Можливо, можу очолити і збірну Хорватії. У мене вже є ліцензія. Але спочатку я хочу вирішити своє майбутнє і закінчити кар'єру на футбольному полі, як і обіцяв батькові", – розповів Срна.

Хорват також прокоментував допінг-скандал.

"Все сталося випадково. Я хочу подякувати тим людям, які були зі мною і підтримували мене. Я все життя живу професійно. У період з 2005 року по 2017 у мене було взято 25 допінг-проб. Всі вони були негативні. Я довіряв тим людям, з якими я вже 12 років працював. Вони визнали свою провину і надали всі папери. Добре, що все вже закінчилося. Спеціально я нічого не вживав і довів, що є чесною людиною. Все своє життя я працював чесно. Я не опустив руки і пішов боротися", – додав Срна.