Стаховський у великій напрузі боровся за першість в Орлеані: дізнайтесь детальніше

28/09/2018

Український тенісист Сергій Стаховський (148 ATP) виграв поєдинок другого раунду на хардовому челленджері в Орлеані. Українець в трьох сетах переграв Кентена Аліса з Франції (146 ATP).

Поєдинок тривав 2 години 7 хвилин. По ходу першого сету українець вів із брейком 3:1, але супернику вдалося зрівняти рахунок. Стаховський відіграв сетбол на своїй подачі в десятому геймі, після чого зробив брейк і подав на партію.

Аліс взяв один гейм на подачі українця у другому сеті, щоб перевести гру в вирішальну партію. Француз не втримав відрив з брейком у третьому сеті (з 3:1 рахунок став 3:4), а потім тенісисти по черзі брали свої гейми. На тайбрейку Аліс вийшов вперед 3:2, але потім Стаховський виграв п'ять розіграшів з шести і забезпечив собі місце в 1/4 фіналу.

За вихід до півфіналу турніру Стаховський зустрінеться з переможцем матчу Констан Лестьєнн – Альяж Бедене.

Сергій Стаховський – Кентен Аліс 2:1 (7:5, 3:6, 7:6)

Нагадаємо, Козлова розгромно вийшла у півфінал турніру в Ташкенті.

Поєдинок тривав 1 годину і 19 хвилин, Козлова подала 5 ейсів, зробила одну вимушену помилку і реалізувала 6 з 8 брейкпоінтів. У кожному з сетів вона тричі вигравала подачу суперниці, всього по разу програючи свою.