УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Стала першою в історії”: Українська спортсменка відзначилася унікальним досягненням

11/08/2018
“Стала першою в історії”: Українська спортсменка відзначилася унікальним досягненням

Українка Наталія Прищепа стала першою в історії легкоатлеткою, якій вдалося відстояти титул чемпіонки Європи на дистанції 800м.

Прищепа вперше виграла першість Європи в 2016 році в Амстердамі, де показала результат 1.59,70 хв. 10 серпня у Берліні українка захистила звання чемпіонки, вигравши забіг в Берліні з результатом 2.00,38 хв.

Нагадаємо,  Наталія Прищепа продемонструвала справжнє спортивне благородство під час свого забігу в кваліфікації континентальної першості-2018 в Берліні. Українка виходила на старт у статусі одноосібного лідера забігу, єдиною вибігши з 2 хвилин в поточному сезоні. У результаті Прищепа без проблем фінішувала першою – 2:04.07 хв і відібралася до півфіналу.

Під час забігу в боротьбі з француженкою Клаудією Саундерс чемпіонка Європи U-20 в 2015 році і чемпіонка Європи U-23 в 2017 році 22-річна бельгійка Рене Ейкенс впала на бігову доріжку. На той момент Ейкенс бігла на четвертій позиції і намагалася прорватися до трійки лідерів, які кваліфікуються в півфінал.

Бельгійка була настільки засмучена падінням, що почала плакати просто на доріжці, але українка Прищепа повернулася після фінішу, під оплески публіки допомогла своїй суперниці звестися і закінчити забіг.