УКР
App for android App for apple

Стала відома дата бою між Дерев’янченко – Джейкобс

31/07/2018
Стала відома дата бою між Дерев’янченко – Джейкобс

Судячи, по всьому, битися будуть не на одній з двох головних арен Нью-Йорка.


Бій між Сергієм Дерев'янченко і Деніелом Джейкобс за чемпіонський пояс IBF в середній вазі відбудеться 10 листопада, повідомляє ESPN.

Поєдинок повинен був відбутися в Нью-Йорку. Спершу мова йшла про жовтень, проте потім заговорили, що поєдинок відбудеться в листопаді.

За інформацією ESPN, промоутерам боксерів не вдалося організувати бій на Madison Square Garden або в Barclays Center, так як на аренах не знайшлося вільної дати для бою Дерев'янченко – Джейкобс. Та ж проблема і з телеканалами.

Поєдинок пройде в передмісті Нью-Йорка Юніондейл (Лонг-Айленд), хоча спочатку очікувалося, що він відбудеться на головній арені міста Медісон Сквер Гарден або в Barclays Center в Брукліні. Але тепер, судячи з усього, боксери битимуться в Nassau Veterans Memorial Coliseum.

Спірні питання щодо проведення бою сторони погодили, але контракт поки не підписаний.

Титул чемпіона IBF в середній вазі став вакантним після того, як його власник Геннадій Головкін відмовився від обов'язкового захисту титулу проти українського боксера і IBF позбавила його пояса.

32-річний Сергій Дерев'янченко в даний момент займає перше місце в рейтингу IBF, а Джейкобс знаходиться на третій позиції. Українець виграв всі 12 боїв у своїй кар'єрі, 10 з яких закінчилися нокаутом.