УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

“Вийшла заміж за відомого журналіста”: Як зараз живе фіналістка “Зважених” Євгенія Старікова

03/06/2018
“Вийшла заміж за відомого журналіста”: Як зараз живе фіналістка “Зважених” Євгенія Старікова

Соціальні проекти, які за декілька останніх років заполонили українське телебачення, мають одну мету: виявити, показати громадськості й вирішити проблеми українців, з якими вони не здатні впоратися самотужки. Програма "Зважені та щасливі" яскравий приклад цього. Люди, які приходять туди з проблемою зайвої ваги мають одну мету – схуднути, проте мотиви в усіх різні.

Як писав Грегорі Девід Робертс в культовому романі "Шантарам": "У кінцевому рахунку я зрозумів, що кожен добрий вчинок продиктований нечистою совістю. А мотив грає набагато важливішу роль у доброму вчинку, аніж в поганому". Незважаючи на те, що Євгенія Старікова була однією з наймолодших учасників проекту "Зважені", мотивація у неї була набагато серйозніша, ніж може здаватися на перший погляд. Двадцятирічна Женя хотіла схуднути, щоб довести своїм близьким, що вона, як і всі інші, достойна поваги, якої дівчині бракувало у сім'ї.

Студентка юридичного факультету прийшла на програму з вагою 124 кг. Дівчині вдалося вийти у фінал, схуднути на 55 кілограмів і стати справжньою зіркою. Більше того Женя змогла влаштувати своє особисте життя. А це саме те, заради чого приходять на проект більшість учасників у кожному сезоні.

На проекті у Жені був роман зі ще одним учасником – Сашею Поповичем, вони були наймолодшими учасниками свого сезону.

Ми з Сашком познайомилися ще на медкомісії, коли проходили кастинги на проект. Уже тоді він мені дуже сподобався. А після перших конкурсів він здався мені таким сильним, цілеспрямованим … І дуже мене підтримував, – ділилася з журналістами Євгенія.

Вони разом пройшли складний шлях на проекті – здолали стільки перепон і таки схуднули. 

Після проекту вони продовжували разом займатись і тримати себе у формі, стосунки їхні теж продовжувались. Але вони розійшлись і кожен пішов своєю дорогою.

До речі, на проекті Женя здружилася зі своїм тренером Анітою Луценко. Дівчата навіть разом відпочивали і саме Аніта підтримала Старікову після її розставання з Сашею.

Після розставання Женя продовжила пошуки того-єдиного, та й охочих познайомитись було вдосталь.

Сама Женя достойно сприймала чоловічу увагу, але обрала лише одного. 27 жовтня 2013 року Євгенія Старікова вийшла заміж за журналіста телеканалу "ПлюсПлюс" Леоніда Чтеця. Дівчина навіть взяла прізвище чоловіка. Леонід Чтець розповів про радісну подію на своїй сторінці у соцмережі, назвавши Старікову найгарнішою в світі дружиною.

Варто додати, що по завершенню проекту Євгенія часто отримувала і ділові пропозиції. Дівчині пропонували стати обличчям відомого ювелірного бренду, а також заможні жінки пропонували Старіковій стати їх персональним фітнес-інструктором. Але Женя вважала, що все це не для неї, а просто продовжувала насолоджуватися новим життям у новому тілі, яке вона по праву собі виборола.

Зараз Женя не веде акаунтів у соцмережах і не світиться на телебаченні. Вона просто живе і радіє тому, що все склалося якнайкраще. І нехай так буде завжди. А ми бажаємо їй успіху.