УКР
App for android App for apple
Другие виды спорта
Подобається

Стали відомі всі учасники Фіналу чотирьох Кубка України серед жінок

21/01/2018
Стали відомі всі учасники Фіналу чотирьох Кубка України серед жінок

У Кубку України серед жінок стали відомі всі чотири учасники Фіналу чотирьох, серед яких знайшлося місце представнику вищої ліги Франківську.
Поєдинки 1/4 фіналу Кубка України не здивували результатами, фаворити кожної з пари здобули по дві перемоги, досить легко здобувши путівки в вирішальні поєдинки.

Лідер чемпіонату України Київ-Баскет двічі обіграв Сузір'я-Рівне 102: 60 і 77:73. Причому, перемога команди Володимира Холопова в матчі-відповіді наймінімальніша з моменту створення клубу влітку 2017 року. Поки що Київ-Баскет виграв всі до єдиного поєдинки в історії.

Крім Київ-Баскет пробилися до Фіналу чотирьох також і Динамо з Києва, яке легко переграло другу команду лідера сезону КСЛІ-Київ-Баскет 130: 40 і 88:58 і ще одна велика команда Інтерхім. Суперницями одеситок була аматорська команда Тигриці, і все закінчилося двома великими перемогами 83:33 і 81:30.

Найбільша інтрига очікувалася в протистоянні двох команд вищої ліги Франківська-НПУ та Козачки-КПУ. Більш досвідчена команда успішного тренера, який працював зі збірною України 3на3 Юрія Процюка двічі виявилася сильнішою, перемігши на виїзді 77:63 і вдома в Івано-Франківську 80:75.

Таким чином, до Фіналу чотирьох Кубка України пробилися Київ-Баскет, Інтерхім, Динамо і Франківськ. Жеребкування півфіналів відбудеться пізніше, також ще не оголошені дата і місце проведення вирішальних матчів.