УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Стало відомо чи дивляться народні депутати ЧС-2018, що проходить у Росії

03/07/2018
Стало відомо чи дивляться народні депутати ЧС-2018, що проходить у Росії

Народні обранці не люблять говорити про Мундіаль у Росії.

Чемпіонат світу з футболу, який зараз проходить у Росії – одна з найбільш гострих тем в Україні. Як відомо, довгий час взагалі існувала можливість того, що його не транслюватимуть у нашій країні, а чиновники застерігали українських уболівальників від поїздок до країни-агресора.

ПОПУЛЯРНЕ: Баскетболісти влаштували брутальну бійку в матчі відбору на ЧС

Зараз же в соціальних мережах відразу викликає багато суперечок будь-який запис, який стосується ЧС-2018. Ультраправі патріоти вважають, що дивитися його навіть по телевізору – це зрада. І багато вболівальників, вмикаючи телевізор, роблять гучність тихіше, як то кажуть – від гріха подалі.

Не знаємо ні про який футбол

Знай.ua вирішив з'ясувати у наших народних депутатів, які завжди виявляються великими вболівальниками збірної України, коли вона виграє, чи дивляться вони цей чемпіонат.

Дивно, але це на перший погляд просте питання, викликало у досвідчених політиків справжній жах і паніку.

"Футбол? Який футбол? Нічого я не дивлюся», – невпевнено сказав нам член БПП, уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і, не дивлячись на свій солідний вік у 74 роки, розвинув швидкість, якої б позаздрили б і футболісти на полі.

Також тема футболу змусила ретируватися і члена Радикальної Партії Олега Ляшка Віктора Галасюка.

«На жаль чи на щастя я не дивлюся футбол, – сказав він Знай.ua, намагаючись швидше дійти до сесійної зали, де до нього буде не дістатися. – У Росії теж не дивлюся, взагалі спокійно ставлюся до футболу».

Член БПП, колишній міністр фінансів Віктор Пінзенник також видно був не готовий до такого простого питання, що з переляку навіть забув українську мову.

«Я не «болельнік», – сказав він, напевно, в думах про державні справи забувши, що по-українськи правильно буде – «уболівальнік».

Разом з дітьми

Але є серед народних обранців і принципові люди. За словами, члена депутатської групи «Партія «Відродження» Антона Яценка, він не дивиться Мундіаль саме тому, що той проходить у Росії.

«Там дуже багато політики, нагадує Олімпійські ігри, які проходили у Москві в 1980 році», – сказав він нам.

Права рука Юлії Тимошенко, заступник голови БЮТ Сергій Соболєв теж сказав, що не стежить за перипетіями футбольних баталій у РФ, але все ж проговорився.

«А як вчора японці зіграли? Все-таки програли бельгійцям 3: 2?! Я просто за футболом не стежу, але ось так рахунок мені діти говорять», – викрутився депутат.

Єдиним, хто не став заперечувати свою любов до спорту і те, що може з задоволенням з дитиною подивитися футбол був член БПП Олексій Гончаренко.

 «Кілька матчів дивився, хоч і невеликий уболівальник, – зізнався він. – У мене син уболівальник і ми з ним разом дивимося, він у мене за Бразилію вболіває».

При цьому політик підтвердив, що, як і багато хто в Україні, вболіває проти збірної Росії.

«Гру з іспанцями не дивився. Але шкода дуже, що вони програли», – сказав Гончаренко.