УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Стало відомо, чому пішла зі спорту відома біатлоністка Домрачева

26/06/2018
Стало відомо, чому пішла зі спорту відома біатлоністка Домрачева

Раніше з великим спортом попрощався її чоловік Уле-Ейнар Бйорндален

Знаменита білоруська біатлоністка Дар'я Домрачева оголосила про завершення кар'єри. Причиною відходу зі спорту прославленої спортсменки стали родинні клопоти – вона не змогла знайти компроміс між біатлоном і вихованням дитини. Раніше в квітні про завершення кар'єри оголосив її чоловік легендарний норвежець Уле-Айнар Бйорндален.

"Мені не просто було зібратися і показати вам. Довго думала, але прийшов час розставити крапки над "i". Намагалася знайти компроміс між вихованням дитини і професійною кар'єрою. На жаль, я не знайшла оптимального рішення для поєднання таких важливих сфер життя. Моє рішення обдумане і нелегке. Я завершую свою спортивну кар'єру", – пояснила причини свого рішення спортсменка.

За свою спортивну кар'єру Домрачева здобула 34 перемоги на етапах Кубка світу, що є другим результатом в історії жіночого світового біатлону. Крім того, в активі Дарини великий Кришталевий глобус і п'ять малих Кришталевих глобусів. Домрачева – єдина в історії чотириразова олімпійська чемпіонка з біатлону, єдина біатлоністка, якій вдалося завоювати "золото" Ігор в трьох особистих гонках. Дарина – єдина жінка, удостоєна звання Героя Білорусі. Також Домрачева була визнана найвпливовішою жінкою Білорусі.

Нагадаємо, що на Олімпіаду-2018  Бйорндален в складі збірної Норвегії не відібрався. Проте він поїхав до Пхенчхана в складі збірної Білорусі, за яку виступає його дружина Дарина Домрачева, як тренер.