Стало відомо, чому провідний захисник залишив збірну України перед матчем зі Словаччиною

08/09/2018

Захисник збірної України Євген Хачеріді був змушений залишити розташування національної команди після перемоги над збірною Чехії в Лізі націй.

Євген покинув розташування "жовто-синіх" через ушкодження. Повідомляється, що футболіст відчув дискомфорт під час ранкової розминки в день матчу зі збірною Чехії.

Пізніше лікарі діагностували у Хачеріді розтягнення м'яза стегна і він не зміг допомогти своїй команді в матчі Ліги націй проти Чехії, проте замінити його в заявці на матч з 23-х гравців на іншого виконавця (Василя Кравця) не дозволяв регламент змагань.

Сьогодні Хачеріді разом з командою вилетів чартерним рейсом з Брно. Коли літак приземлився у Львові, захисник попрощався з партнерами по команді, продовживши політ у Київ разом з делегацією ФФУ.

Нагадаємо, 6 вересня в чеському Брно відбувся матч Ліги націй між збірними Чехії та України.

При неймовірній підтримці українських фанатів, які завітали до Чехії, хлопці Андрія Шевченка показали класний футбол.

На швидкий гол форварда Роми Патрика Шика українці відповіли точним ударом Євгена Коноплянки на 45-й хвилині матчу.

У другій половині зустрічі на полі домінували українці, що вилилося в ще один гол в доданий тепер уже до другого тайму час. На цей раз м'яч забив Олександр Зінченко!

Як підсумок, 1:2 – виїзна перемога збірної України, яка наступний матч Ліги націй проведе 9 вересня в Україні проти збірної Словаччини.