УКР
App for android App for apple

Стало відомо дату бою непереможного українця Олександра Гвоздика проти американця Стівенсона

14/09/2018
Стало відомо дату бою непереможного українця Олександра Гвоздика проти американця Стівенсона

Цього дня мав вийти у ринг й Василь Ломаченко.

Нарешті стала відома дата поєдинку між непереможним українським боксером Олександром Гвоздиком та американцем Адонісом Стівенсоном.

За інформацією офіційного сайту BoxRec, бій відбудеться 1 грудня 2018 року. Місцем проведення зустрічі є Квебек.

Зазначимо, що поєдинок Гвоздик-Стівенсон є титульним. Окрім того, нагадаємо, що українець є тимчасовим чемпіоном світу у напівважкій вазі за версією WBC.

"Зі Стівенсоном хорошою буде тактика, подібна до тієї, яку вибирав Джек. Потрібно спробувати виконати її кращим чином, ніж він це зробив. Стівенсон – це боксер на п'ять раундів, далі у нього починається проблема з функціоналкою. Природно, у нього вже і вік для боксу досить літній. Треба бути максимально уважним у першій половині бою. Він досить хитрий боксер, а далі треба його втомити, нав'язати темп і забирати перемогу", – сказав Гвоздик в інтерв'ю для Boxing.ua.

Цікаво, що спочатку бій мав би відбутися 3 листопада. 1 грудня також мав вийти у ринг й Василь Ломаченко, але його поєдинок перенесли на 8 число. 

Раніше була інформація, що ця зустріч може відбутися у Києві. Гвоздик не провів ще жодного поєдинку на території України.

Свій останній бій Гвоздик провів у березні 2018 року, де власне й завоював титул тимчасового чемпіона світу.