УКР
App for android App for apple

Стало відомо, хто стане можливим суперником Василя Ломаченка

13/07/2018
Стало відомо, хто стане можливим суперником Василя Ломаченка

Після перенесеної в травні серйозної операції на плечі, українець на подив усіх лікарів, фантастичними темпами проводить відновлення, повідомляє газета LA Times.

Промоутер українського чемпіона світу за версією WBA у легкій вазі Василя Ломаченка Боб Арум заявив, що наступним суперником боксера буде або екс-чемпіон планети Менні Пак'яо, або переможець поєдинку Рей Бельтран – Хосе Педраса, повідомляє журналіст Los Angeles Times Ленс Пагмайр.

Пагмайр розповів порталу Boxing News 24 про свою розмову з Арумом, в ході якої дізнався, що після операції на плечі спортсмен не повернеться на ринг раніше листопада або грудня.

Журналіст допустив, що якщо Василь Ломаченко битиметься з Пак'яо, то поєдинок скоріше за все відбудеться в США, оскільки промоутер українця навряд чи хоче організувати бій на рідних для суперника Філіппінах або в Малайзії.

Нещодавно Ломаченко заявив про те, що свій наступний поєдинок проведе 25 серпня, незважаючи на те, що ще в травні бійцю зробили операцію на плечі. Також він назвав Джервонту Девіса своїм потенційним суперником у 2018 році.

Промоутер українського боксера Боб Арум заявляв, що його клієнт повернеться на ринг у жовтні або листопаді 2018 року.

У той же час про бажання зустрітися на рингу з Ломаченком в очному поєдинку говорив і чемпіон світу за версією WBC Майкі Гарсія.