Стало відомо, хто з ким гратиме у чвертьфіналі ЧС-2018

04/07/2018

У столиці Росії пройшов восьмий поєдинок першого етапу плей-оф фінальної частини чемпіонату світу з футболу: Колумбія — Англія, передає УНН з посиланням на офіційний сайт турніру.

У першій частині другого тайму відбулося перше взяття воріт. При подачі з кутового капітана англійців Харрі Кейна не за правилами звалив на газон Санчес. Арбітр не вагаючись призначив 11-метровий. Сам постраждалий реалізував пенальті, пробивши по центру воріт.

Англійці вже готувалися святкувати свій вихід до вісімки кращих збірних світу, як подача з кутового Куардадо на 3-й компенсованій хвилині призвів до удару головою Міни. М’яч від газону влетів до цілі — 1:1.

Після двох екстра-таймів по 15 хвилин стартувала серія пенальті. При вирішальному ударі кіпер Англії Піккфорд парирував удар Карлоса Бакка і приніс перемогу європейській збірній (4:3 по пенальті).

Зауважимо, що Еррі Міна забив свій третій гол на чемпіонаті світу-2018 і повторив рекорд 1974 року, який належав Паулю Брайтнеру зі збірної Німеччини: три голи захисника на одному турнірі. Це досягнення в 1990-му вже повторював інший німець Андреас Бреме.