УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Стало відомо ім’я переможця Формули-1 в Монако

27/05/2018
Стало відомо ім’я переможця Формули-1 в Монако

Даніель Ріккардо залишив позаду себе і Себастьяна Феттеля, і Люіса Хемілтона.

Старт гонки після кваліфікації на Гран-Прі Монако ніяких істотних змін не приніс. Даніель Ріккардо з Ред Булл залишився лідером, за ним слідом їхали Себастьян Феттель (Феррарі) і Льюїс Хемілтон (Мерседес).

Варто відзначити агресивного Макса Ферстаппена (Ред Булл), який, незважаючи на всю критику, не боявся атакувати і до середини гонки пробився на 10-е місце.

Феттель наближався до Ріккардо на дистанцію в 0,5-0,7 секунди, однак пройти австралійця німцеві не вдавалося. Пілотові Ред Булл у складній ситуації потрібно було проїхати більше половини дистанції.

Загалом, були передумови, що станеться щось цікаве, проте Ріккардо вистояв і здобув таку бажану перемогу в Монако. Феттель весь час був на хвості, але шансів для атаки не знайшов. Та й головний суперник Феттеля, Хемілтон, був позаду і в загальному заліку німець зумів відіграти кілька очок.

Найбільш активним був Макс Ферстаппен, який провів чудову гонку і точно заслужив похвалу після всієї критики. Голландець з 20-го місця прорвався на 9-ту позицію.