УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Стало відомо, коли Альфредо Ангуло повернеться на ринг

26/08/2018
Стало відомо, коли Альфредо Ангуло повернеться на ринг

Мексиканський ветеран Альфредо Ангуло заявив, що розраховує повернутися на ринг в жовтні і провести матч-реванш з Габріелем Росадо, який планувався на цей місяць. Незважаючи на перенесення дати заходу, 36-річний "Perro" не припинив тренування і щодня займається з відомим наставником Абелем Санчесом.

"Організатори змінили дату мого наступного бою, так що теоретично це буде в жовтні, але поки я не отримав офіційного підтвердження. Добре, що я продовжив тренуватися, так як ця важка робота дозволяє мені почувати себе чудово. Зараз я відчуваю себе краще, ніж багато років тому. Я задоволений Абелем, своєю командою і табором. Мені здається, що Санчес ще задоволеніший, ніж я від виконаної нами роботи. 

Він каже, що я готовий до Габріелю Росадо, і взагалі Абель знає, як мене мотивувати, тому я повністю зосереджений на тренуваннях. Я не пропустив жодного дня. Я зобов'язаний своїй родині, особливо моїй дружині, за ту величезну підтримку, яка мені виявляється. Також я зобов'язаний Абелю за те, що він дає мені можливість тренуватися з ним і повинен окремо подякувати фанатам, які завжди залишаються зі мною ", – сказав Ангуло.

Нагадаємо, що в останньому поєдинку, який відбувся 7 квітня на арені Hard Rock Hotel and Casino у Лас-Вегасі, Альфредо Ангуло програв американському боксеру Серхіо Море роздільним рішенням суддів.