Стало відомо, коли Карпати та Олімпік дограють матч чемпіонату України

03/12/2017

У неділю, 3 листопада, матч 18-го туру чемпіонату України з футболу Карпати – Олімпік був перерваний через негоду.

Визначилася дата, коли поєдинок буде дограний. Другий тайм суперники проведуть у понеділок, 4 грудня.

Буде зіграний лише друга половина зустрічі. Початок догравання – 13.00, інформує прес-служба донецького клубу.

За деякими даними, матч можуть дограти на Арені Львів. Господарі навряд чи зможуть підготувати поле стадіону Україна через снігопад, який триватиме всю ніч. Арена Львів поки не погоджується прийняти цей матч, але умовити керівництво стадіону спробує президент УПЛ Володимир Генінсон.

Відзначимо, що поєдинок у Львові проходив за складних погодних умов: до матчу і під час йшов сильний сніг. Суперники зіграли перший тайм, який завершився нічиєю – 1:1. У Карпат відзначився Сергій Мякушко, у донеччан – Антон Кравченко.

У перерві організатори намагалися врятувати ситуацію, багато людей було задіяно в тому, аби розчистити поле. Однак арбітр Катерина Монзуль вирішила не продовжувати гру.