УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Стало відомо, коли Верняєв повернеться в гімнастику після операцій

01/04/2018
Стало відомо, коли Верняєв повернеться в гімнастику після операцій

Олег Верняєв проходить реабілітацію після операцій

Найкращий український гімнаст, чемпіон і срібний призер Олімпіади-2016, лідер збірної України зі спортивної гімнастики, Олег Верняєв приступає реабілітації після двох операцій на плечі та нозі.

Про це розповів тренер Верняєва Геннадій Сартінський в інтерв'ю Спорт-Экспресс в Украине.

"Лікарі сказали, що три місяці Верняєву взагалі нічого не можна робити, потім три місяці реабілітації. Тобто тільки через півроку можна приступати до тренувань. Третього квітня якраз буде три місяці, як пройшла операція. Олег уже почав займатися фізіотерапією, йому "ламають", розтягують плече.

Така травма плеча дуже поширена серед гімнастів. Тому що ця зв'язка в плечовому суглобі не готова до скручування і поворотів, і природно рано чи пізно вона втрачає свою еластичність, рветься або надривається. Відновлення, до речі, дуже складне. Є відсоток, і немаленький, спортсменів, які після такої операції повністю так і не відновлювалися. З ногою буде простіше, ми сподіваємося на це.

Скільки часу потрібно, щоб зібрати програму? Це нереально спрогнозувати. Все залежить від спортсмена, його внутрішнього стану. Якщо людина просто виконує приписи лікарів це одне, а якщо він горить і хоче повернутися, то відновлення йде в два рази швидше. Особисто я бачу це бажання у Олега.

Є шанс, що він встигне відновитися до чемпіонату Європи і зможе виступити на світовій першості в Досі. Але якщо не вийде, то ми цей сезон пропускаємо. Так, олімпійський відбір починається в кінці цього року. Але все-таки основна його частина пройде вже в наступному році. У нас є час, щоб спокійно відновитися і у всеозброєнні підійти до головних стартів, щоб потрапити на Олімпіаду", – розповів Сартінський.


"Першими пропонували азербайджанці, ще в Лондоні після 2012 року. Потім включилися росіяни. Саме все по поличках розклали. П’ятірка зелені від регіону зарплата, інститут будь-який, квартира мені відразу, батькам працевлаштування. Ну, і плюс ще від Федерації зарплата.

В Україні я заробляю 1 тис. доларів, це при тому, що Олімпійський чемпіон. Це все, вище вже нема куди. Зарплата й олімпійська стипендія, яку ще має наш Президент підтвердити", – сказав український спортсмен під час шоу Отдушивдушу на YouTube.