УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Стало відомо про причину відміни заручин Кличка з Хайден

04/08/2018
Стало відомо про причину відміни заручин Кличка з Хайден

Ще місяць тому їх бачили щасливими разом.

Український боксер Володимир Кличко та його наречена акторка Хайден Панеттьєрі вирішили скасувати заручини.

Наразі Хайден одна і вона разом з Володимиром є співбатьками (їхньої доньки) Кайї. Кайя, зараз, зі своїм батьком та його сім'єю в Європі та Флориді. Вони також проводять час разом як сім'я Хайден.

Хайден та Володимир перебувають у чудових та дружніх стосунках, вони – велика частина життя один одного. Хайден повертається до Лос-Анджелеса і буде вирішувати, що далі.

Новини про скасування заручин з'явилися лише через місяць після того, як пару разом з донькою бачили у Греції  на літньому відпочинку. Тоді в їхніх стосунках не помітили неприємностей.

Хайден не носить кільця, але вони, безумовно, пара. Вони були люблячими та усміхненими, коли гуляли містом. Вони разом вечеряли біля води і він обіймав її.

Втім, зовсім нещодавно папараці помітили 28-річну Хайден в компанії симпатичного молодого чоловіка, з яким вона разом вечеряла в одному з ресторанів Голлівуда. Судячи з фотографій, вони поводилися як справжнісінька закохана пара. Заклад Хайден та її приятель покинули, тримаючись за руки, при цьому вони не приховували своїх усмішок і не ховалися від папараці. 

Нагадаємо, Хайден Панеттьєрі і Володимир Кличко оголосили про свої заручини в жовтні 2013 року, в серпні того ж року повинно було відбутися весілля акторки та чемпіона світу з боксу, однак плани змінилися. Дочка – Кайя Євдокія Кличко з'явилася на світ 9 грудня 2014 року. І для Володимира, і для Хайден це перша дитина.