Стало відомо, як Хорватія зустріла футболістів з Росії

16/07/2018

Збірна Хорватії повернулася на батьківщину, де її зустріли тисячі радісних фанатів

Футболісти збірної Хорватії в понеділок, 16 липня, повернулися на батьківщину з тріумфального для себе чемпіонату світу 2018 року, який проходив в Росії. Підопічні Златко Даліча справили справжній фурор на турнірі, зумівши дійти до фіналу, де у видовищній грі поступилися Франції – 2:4.

Незважаючи на поразку, рідні вболівальники організували "картатим" неймовірний прийом. На головній площі Загреба імені Бана Єлачича зібралася багатотисячна юрба, яка прийшла привітати своїх улюбленців. Крім того, на всьому шляху проходження кортежу з автобусом національної команди фанати організували справжній живий коридор.

Нагадаємо, французи тріумфували на мундіалі, забивши чотири м'ячі у фіналі.

15 липня у Москві відбувся фінал чемпіонату світу з футболу.

На 18-й хвилині Маріо Манджукіч відзначився автоголом (до речі першим в історії чемпіонатів світу) і Франція повела в рахунку. На 28-й хвилині хорвати відігралися після голу Івана Перішича. Але на 39-й хвилині французи знову вийшли вперед після голу з пенальті у виконанні Антуана Грізманна.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поль Погба і Кіліан Мбаппе. Хорвати відквитали один м'яч. Маріо Манджукіч скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди не забивали м'ячів.

Для Франції це друга перемога на чемпіонатах світу. Дідьє Дешам став чемпіоном світу і як тренер, і як гравець (раніше Дешам перемагав на мундіалі 1998 року, на якому був капітаном "Ле Бле").