УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Стало відомо як зіграли українці в третьому колі “Роллан Гарроса”

01/06/2018
Стало відомо як зіграли українці в третьому колі “Роллан Гарроса”

Українсько-австралійський дует Надії Кіченок і Анастасії Родіонової, який грає під 16-м номером, програв у другому раунді "Ролан Гарроса" білорусці Олександрі Сасновіч і китаянці Інь-Інь Дуань – 4: 6, 6: 1, 4: 6.

Правду кажучи, цей результат вельми розчаровує, оскільки по грі Кіченок і Родіонова виглядали нітрохи не гірше. Але вже в першому сеті вони випустили перевагу, коли ведучи 4: 2 примудрилися програти чотири гейми поспіль.

Правда, суперниці у другому сеті відповіли взаємністю – вели 1: 0, але потім програли шість геймів поспіль. Здавалося, що психологічна перевага має бути вже у Кіченок і Родіонової, проте в третьому сеті вони раптово стали поступатися – 0: 4, 1: 5.

Здавалося, що матч ось-ось закінчиться, але українка з австралійкою раптово вперлися, скоротили рахунок до мінімуму і були дуже близькі до того, щоб зробити рахунок 5: 5. Однак на чужій подачі це було складно зробити. Знадобилося п'ять матч-болів, щоб білоруска і китаянка закрили матч, але Кіченок і Родіонова можуть шкодувати лише про власні упущення – надто вже нерівно вони грали.