УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Стало відомо, який новий вид спорту офіційно визнали в Україні

24/08/2018
Стало відомо, який новий вид спорту офіційно визнали в Україні

В Україні покер став офіційним видом спорту. Відповідний наказ опубліковано на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов підписав наказ №3780 16 серпня 2018 року. Наказом міністр визнав спортивний покер офіційним видом спорту. Гру внесуть до Реєстру визнаних видів спорту пунктом "II.119. Спортивний покер".

 До слова, Девід Хей хоче стати гравцем в покер. Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі британський боксер Девід Хей (28-3, 26 КО), який завершив боксерську кар'єру, заявив про бажання стати професійним гравцем в покер.

37-річний спортсмен має намір виграти в наступному році турнір Goliath poker tournament в Ковентрі. Хей вже зібрав команду з трьох відомих британських гравців, які будуть його тренувати. Також йому допомагатимуть актори, психологи і математики.

"Я прийшов у світ покеру зі світу боксу, і, головне, усвідомити, що я буду дуже поганий на перших порах, всі гратимуть краще, ніж я. У спорті іноді для перемоги достатньо бути здоровіше і сильніше, але моя фізична форма мені не допоможе. Зараз я не знаю правил покеру, але я можу вчитися у найкращих і швидко прогресувати. Я хочу з'явитися на турнірі впевненим у своїх силах і перемогти", – передаємо слова Хея.