УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Старша вийшла заміж за свого тренера, а молодша – за бізнесмена”: Куди зникли і як склалась доля легендарних сестер Бондаренко

31/05/2018
“Старша вийшла заміж за свого тренера, а молодша – за бізнесмена”: Куди зникли і як склалась доля легендарних сестер Бондаренко

Сестри Олена та Катерина Бондаренко – відомі українські тенісистки, які прославились своєю славнозвісною перемогою на турнірі Великого шолому в певному розряді (Відкритий чемпіонат Австралії – 2008).

Окрім цього всесвітню славу вони отримали завдяки участі в таких турнірах, як WTA (в одиночному розряді), юніорський турнір Великого шолома в одиночному розряді (Вімблдон-2004).

Окремо відзначилась Катерина, котра дістала титул першої ракетки світу в юніорському рейтингу.

Та невдовзі після славної перемоги дівчата перестали показувати такі феєричні результати та кар'єра почала йти на спад, оскільки вони почали більше приділяти уваги свому особистому життю та сім'ї.

Так, ні для кого не таємниця, що в 2010 році одна з сестер, а саме Олена, вийшла заміж за свого тренера Миколу Дячка, з яким була вже в тривалих стосунках. Вони вже 2,5 роки жили в громадянському шлюбі та нарешті наважились узаконити свої стосунки.

Після гучної гулянки Олена остаточно покинула спорт і готувалась до появи їхньої з Миколою дитини – сина Жені.

"Оленка народила 30 травня, в останні сонячні дні весни. Синочка назвали Євгенієм, він в нас народився величеньким – 55 сантиметрів та важив 3200. Синочок більше схожий на татка", – весело розповідала мама Олени, Наталія Володимирівна.

Щодо її молодшої сестри Катерини, то слід відмітити, що вона протрималась в спорті довше, так як у неї були грандіозні плани на майбутнє. Ще на весіллі своєї сестри Олени, Катерина впевнено говорила, що заміж поки не збирається і кандидата на її руку та серце в неї немає. Та вже через півроку на сімейному святі дівчина заявила, що отримала пропозицію руки та серця від свого хлопця Дениса, київського бізнесмена. І пара зіграла пишне весілля.

Олена привітала свою сестру двома подарунками: новенька імпортна автівка та плазмова панель. Батьки ж вирішили подарувати молодій парі поїздку на острів Фіджі, де Катерина та Денис провели свій медовий місяць. Незадовго після весілля пара відправилась в Маямі на тимчасове проживання, де Катерина чекала свою першу дитину. В щасливого подружжя народилася дівчинка Карина і молода сім'я повернулася в Україну.

Зараз дві сестри щасливо живуть у шлюбі, займаються домашніми клопотами і виховують дітей. Олена про свою спортивну кар'єру уже навіть не згадує, а от Катерина намагається повернутися в колишню форму і ось недавно навіть брала участь у тенісному турнірі.