“Стартував Чемпіонат України з футболу”: Став відомий перший переможець

22/07/2018

Пропустивши гол в першому таймі, "Зоря" у другому двічі засмутила воротаря "Маріуполя".

У стартовому матчі першого туру української Прем'єр-ліги сезону 2018/19 зіграли "Зоря" і "Маріуполь". Поєдинок пройшов у неділю вдень в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена" і завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Юрія Вернидуба, якій по ходу матчу довелося відіграватися.

Перший гол чемпіонату забив 25-річний півзахисник "Маріуполя" В'ячеслав Чурко, який реалізував пенальті, призначений за фол Микити Каменюки.

На початку другого тайму захисник "Зорі" Артем Гордієнко зрівняв рахунок, забивши головою з подачі Олександра Караваєва. А за п'ять хвилин до фінального свистка автор результативної передачі забив сам, скориставшись грубою помилкою захисника.

Свій наступний матч "Зоря" проведе 28 липня на виїзді проти "Олександрії", а "Маріуполь" 29 липня візьме новачка Прем'єр-ліги "Десну". Повний розклад матчів чемпіонату України сезону 2018/19 доступний на нашому сайті.

Голи: Артем Гордієнко (50), Олександр Караваєв (85) – В'ячеслав Чурко (9)
Жовті картки: Каменюка (8), Харатін (38) – Мишнєв (25), Тищенко (45), Биков (76)