УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Степаненко розкрив секрети підготовки Шахтаря до нового сезону

27/01/2018
Степаненко розкрив секрети підготовки Шахтаря до нового сезону

Тарас Степаненко порівняв тренувальні збори при Мірчі Луческу і Паулу Фонсека
Опорний півзахисник донецького Шахтаря Тарас Степаненко розповів про особливості підготовки до нового сезону, а також прокоментував гру новачка команди, бразильця Додо:

"Традиційно було по два тренування, тільки в день гри одне довге заняття в тренажерному залі. Потихеньку втягнулися, але дев'ять днів йшла важка робота, тому не дивно, що в матчах з Лудогорец і загребським Динамо ноги ще були важкі.

Збори важче в Луческу. Він в цьому питанні був прихильником старої італійської школи. Ми багато бігали, було багато аеробного роботи. Перша ранкове тренування тривала дві години. У Фонсекі вже робота йде на інтервалі. Чергується із заняттями з м'ячами. Після того як по колу багато набігаєш, в грі потім складніше.

На інтервалах тренуватися легше, тому що в грі потім виконуються такі ж відрізки бігової роботи. Але у кожного тренера свій підхід. Якщо ж порівнювати, то для мене збори Фонсекі цікавіше, ніж ті, що були раніше.

Додо молодий, швидкий. Але треба час. Не відразу все виходить, не завжди ще розуміє партнерів. Але він каже з ними на одній мові, прислухається. Безумовно, талановитий гравець, але процес його адаптації в Шахтарі ще тільки почався.

Він грає в обороні, тому порівнювати з іншими складно. Крім Азеведо і Ісмаїлі, бразильців такого амплуа більше не було. Додо знадобиться час. Ісмаїлі теж не відразу проявив себе, але зате зараз він повністю розкрився ", – сказав Степаненко в інтерв'ю виданню Команда №1

Нагадаємо, що Шахтар зіграв внічью з болгарським Лудогоцем (2: 2) і мінімально поступився загребському Динамо (0: 1).