УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Суддю-сеператиста поженуть з українського футболу

10/08/2015
Суддю-сеператиста поженуть з українського футболу

image

Асистент арбітра першої ліги з Луганська Олександр Шост викритий у роботі у чемпіонаті так званої "ЛНР"

4 серпня Шост був лайнсменом на матчі чемпіонату "ЛНР" з футболу в Ровеньках між місцевим "Гірником" і "Шахтарем" з Красного Луча, повідомляє Корупція. спорт

Через чотири дні після цього Шост вже обслуговував гру української першої ліги за участю маріупольського "Іллічівця" і "Гірника-Спорту" з Полтавської області.

"Минулого тижня ми направили в комітет арбітрів список осіб, яких небажано залучати до змагань під егідою ФФУ. Це арбітри, які обслуговували або обслуговують матчі на території так званих "ДНР" та "ЛНР", окупованих російськими терористичними військами", – сказав голова комітету ФФУ з етики Ігор Кочетов.

За його словами у ФФУ відстежують діяльність суддів за допомогою відкритих джерел у мережі. Кочетов запевнив, що арбітри, які співпрацюють з сепаратистами більше не будуть обслуговувати матчі чемпіонату України. 

Нагадаємо раніше з ФФУ було звільнено колишнього футболіста "Динамо" та "Шахтаря", Віктора Звягінцева, який очолював Донецьку обласну федерацію футболу та працював делегатом ФФУ.