УКР
App for android App for apple

“Сумую за командою”: Володимир Кличко готовий повернутись на ринг

02/08/2018
“Сумую за командою”: Володимир Кличко готовий повернутись на ринг

Володимир Кличко проводить спаринги і готовий повернутися на ринг. Український боксер зізнався, що сумує за своєю командою

Колишній чемпіон світу з боксу Володимир Кличко заявив, що сумує за своєю командою і продовжує тренуватися, але не замислюється про серйозне повернення в ринг.

"Серце воїна не втрачено. Це в принципі неможливо. Ви не можете втратити це почуття. Ви просто вибираєте інше місце і інші правила. Я не скажу, що вони простіші чи важчі. Просто інші. Зараз я сумую за своєю командою. Всі були сконцентровані на одній меті і дуже якісно виконували свою роботу. 
Я тренуюся щодня, тому що так звик. Це частина мого ставлення до життя, і я не змінив йому навіть після завершення спортивної кар'єри. Раз на два тижні проводжу спаринги. Але зазвичай я проходжу шість раундів і заспокоююсь. Тому і кажу: "Якщо повернуся в ринг, то тільки з благодійною метою!" – розповідає Володимир.

Кличко завершив кар'єру рік тому, після того, як головний бій року у важкій вазі завершився поразкою Володимира. Українець технічним нокаутом в 11-му раунді поступився своєму учневі Ентоні Джошуа. 27-річний британець, в 2014 році в якості спаринг-партнера працював в таборі Кличка, завоював три пояси чемпіона світу і став головною силою світового боксу.