УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Світ сатани використовував мене”: Куди зник і чим займається футболіст Андрій Несмачний

29/06/2018
“Світ сатани використовував мене”: Куди зник і чим займається футболіст Андрій Несмачний

Андрій Несмачний – відомий український футболіст і екс-гравець національної збірної. Андрій народився у російському Брянську. Футбольну кар’єру почав зі Сімферополя. За 15 років захисника він зіграв більше ніж у 200 матчах, 67 з яких, за збірну України, у тому числі на чемпіонаті світу у Німеччині 2006 року.

Андрій – шестиразовий чемпіон і п’ятиразовий володар Кубка країни.

У 2009 році футболіст категорично відмовився грати за українську збірну на ЄВРО-2012. Він свідок Єгови, і саме через це він не тримав руку на серці коли грав гімн і ніколи його не співав.

ПОПУЛЯРНЕ: “Уже більше місяця перебував у комі”: Помер відомий футболіст

«Наша релігія не дозволяє нам робити з когось ідола, а тим більше з прапора чи гімну, чи просто тримати руку на серце. Вся честь і слава належить Богу, тобто Єгові», – пояснював футболіст.

Андрій одружений. Його обраницею стала дівчина Ольга, з якою він познайомився у клубі. Ольга прийшла туди в компанії іншого футболіста. Ольга вразила Андрія красою і він випросив номер її телефону і призначив побачення. На кожну зустріч приходив з величезним букетом квітів. Через вісім місяців Ольга переїхала до майбутнього чоловіка. Невдовзі закохані побрались і у них народилася донечка.

Свідком Єгови знову він став, коли з дружиною шукав няню для дочки. Їм порадили запросити жінку зі Свідків. З часом, вони з Ольгою почали цікавитися вірою, ставити питання. За його словами, йому ці вчення допомагають в житті, завдяки чому його сім’я долає будь-які труднощі.

"Спочатку істину пізнала моя мама, тато був категорично проти, але з часом і він прийшов на зібрання. Мені було нецікаво, на зборах – нудно. Але приклад батьків вплинув на мене: вразило, що мама перетворилася з владної жінки в покірну християнську дружину, а тато став краще виконувати роль глави сім'ї", – розповідав футболіст.

Потім мене спокусила кар'єра професійного футболіста київського «Динамо». Слава, пошана, гроші … Незважаючи на те що я перестав служити Єгові, батьки в мені не розчарувалися. Вони поважали мою думку, проявляли терпіння і надію. Вони допомогли мені побачити зворотний бік медалі – адже моя сім'я страждала через мою постійну відсутність. А стрес, напруга і травми вибивали мене з колії. Я втрачав радість і задоволення. Батьки, бачачи мій стан, проявляли розсудливість і м'яко направляли мислення в бік істини.

Незважаючи на хороші пропозиції зарубіжних клубів, я залишив професійний спорт. Я зрозумів, що світ сатани використовував мене, вичавив як лимон, забрав молодість, силу і запропонував натомість фальшиві ілюзії успіху … Тільки зараз, служачи Єгові, я відчуваю справжнє щастя», – пояснював своє рішення покинути спорт Несмачний.

Зараз про життя Андрія відомо небагато, він не займається спортом. Несмачний повністю поринув у релігію і постійно відвідує зібрання Свідків Єгови, а також вільний час приводить з родиною.