УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Світоліна потрапила в основну сітку Великого Шолома

19/04/2018
Світоліна потрапила в основну сітку Великого Шолома

П'ять українців подали заявки на участь в Roland Garros

Перша ракетка України і четверта ракетка світу Еліна Світоліна потрапила в основну сітку головного ґрунтового тенісного турніру Великого Шолома – Roland Garros, який пройде у Франції з 27 травня по 10 червня.

Крім Світоліної, у Відкритий чемпіонат Франції пройшли ще чотири українські тенісисти. Серед жінок це Леся Цуренко, Катерина Козлова та Катерина Бондаренко. У чоловіків пряму путівку отримав тільки Олександр Долгополов.

Цей список не остаточний. Заявка в кваліфікацію стане відома через 2 тижні. Швидше за все за місце в основній сітці поборються Сергій Стаховський, Ангеліна Калініна, Марта Костюк і Даяна Ястремська.

Четверта ракетка світу
Еліна Світоліна залишилася четвертою ракеткою світу згідно з оновленим рейтингом WTA.

Але Світоліна сенсаційно не потрапила до складу збірної України і не виступить на Кубку Федерації, який відбудеться 21-22 квітня. Світоліна потрапила в заявку нашої команди як запасна. В основному складі: Катерина Бондаренко, Леся Цуренко, Людмила Кіченок і Ольга Савчук.

Раніше Еліна Світоліна відвідала дитячий тенісний центр Bush Tennis Center в Мідленді (США), де провела кілька майстер-класів для школярів.