УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Світоліна розказала про свій секрет успіху: що допомагає відомій спортсменці

01/06/2018
Світоліна розказала про свій секрет успіху: що допомагає відомій спортсменці

Еліна Світоліна в 1/16 фіналу Ролан Гаррос зіграє з румункою Міхаелою Бузанареску.

Перша ракетка України і четверта ракетка світу Еліна Світоліна в 1/16 фіналу Ролан Гаррос зіграє з румункою Міхаелою Бузанареску. Майбутня суперниця Світоліної в другому раунді впоралася з шведкою Ребеккою Петерсон. Це буде перша очна зустріч для Світоліної та Бузанареску.

Відзначимо, що матч Світоліна – Бузанареску відбудеться 1 червня. Орієнтовний початок зустрічі – о 12:00 за київським часом.

Світоліна прокоментувала вихід до третього кола Ролан Гаррос, і розповіла, чого чекає від наступного матчу.

"Думаю, я досить добре справляюся з напругою перших раундів. Я задоволена тим, як граю і як справляюся з важкими моментами. Сподіваюся, я зможу продовжувати в тому ж дусі.

З приводу третього раунду з Міхаелою Бузернеску, то я не дуже добре її знаю. Знаю, що лівша і розносить суперника. Ми подивимося зі своєю командою, що вони скажуть, пару відео подивлюся. Чи важче грати з лівшею? Я не переймаюсь з цього приводу.

Чи приїхала я в Париж зі своїм талісманом, іграшковою собакою Бобиком? Так, він завжди зі мною. Не важливо, де я перебуваю в світі. Він в моїй кімнаті зараз. Точно приносить мені удачу. Я четверта в світі, так що завдяки йому я непогано справляюся", – розповіла Світоліна на прес-конференції.