УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Так от яка ти, золота рибка!”: Яна Клочкова підкорила Мережу незвичними знімками

04/08/2018
“Так от яка ти, золота рибка!”: Яна Клочкова підкорила Мережу незвичними знімками

Яна Клочкова хоч вже й завершила свою професійну кар'єру плавчині та все ж не забуває про заняття, яке принесло їй славу не тільки на просторах України, а й далеко за її кордонами.
Адже 4-х разову олімпійську українську чемпіонку не так легко забути.
Яна займається благодійністю, відвідує різноманітні світські заходи, з'являється у цікавих шоу та на обкладинках глянців.
Та не забуває олімпійська чемпіонка і про своїх шанувальників в соцмережі Інстаграм. Спортсменка часто тішить своїх підписників ефектними знімками з особистого життя чи відпочинку. 

Останній її пост викликав бурю захопливих коментарів, адже на фото вона предстала перед публікою, наче русалка, яка блукає в безмежному океані. Одразу видно, що Яна у своїй стихії, адже вона з такою легкістю підкорює морські глибини, що не постає сумнівів, що вона дійсно українська "русалка".

Підписники взялись активно обговорювати ряд знімків опублікованих чемпіонкою та дякувати Яні за красиві знімки і мотивацію, яку вона несе в маси: "Яна спасибі вам велике за все. 😘😘😘 Ви надихаєте особисто мене кожен день своїми постами. Завдяки вам я починала займатися плаванням, але на жаль через хворобу не змогла продовжувати. Слава богу зараз все добре. Займаюся плаванням просто для себе. Спасибі 😘😘😘, "Золота рибка в своїй стихії 🔥😉🌹💞. Красотулька 😍," Так от яка ти, рибко золота! 😍, "Дуже все красиво і гармонійно, коли Ти в своїй стихії! Супер, Яна! І окреме спасибі фотографу за шикарні зйомки !, "Морська королева" – коментували шанувальники.

Ну що ж, фото дійсно викликають захоплення!

 

 

 

Водная стихия удивительна, но, чтобы человеку чувствовать себя в ней комфортно – этому нужно научиться. Нетрудно заметить, что на суше мы проводим намного больше времени, но водная среда по-прежнему интересна для нас. Для некоторых, занятие плаванием начинается с очень важного решения – преодолеть свой страх, и, только тогда вы сможете понять, как правильно плавать под водой. Отличным толчком станет желание увидеть все красоты подводного мира. Море, океан и даже озера поражают живописностью своего дна. Это особый мир, который обладает уникальной красотой. Увидеть красоты подводного мира – отличная мотивация 💙🌊🧜🏻‍♀️ #love #instagood #me #tbt #cute #follow #followme #photooftheday #happy #beautiful #picoftheday #like4like #instagramanet #instatag #fun #instadaily #igers #instalike #swag #amazing #tflers #follow4follow #likeforlike #bestoftheday #l4l #summer #sea #mermaid #underwater #подводныймир

Публикация от ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 𝓨𝓪𝓷𝓪 𝓚𝓵𝓸𝓬𝓱𝓴𝓸𝓿𝓪 (@yana_klochkova)