Таке буває нечасто: капітан Реала збігав у туалет під час матчу

11/03/2018

Серхіо Рамос перезарядився

Головний тренер Реала Зінедін Зідан відповів на питання, чому капітан команди Серхіо Рамос на п'ять хвилин залишив поле під час матчу чемпіонату Іспанії проти Ейбара.

Як повідомляє AS, наставник після матчу сказав, що захиснику терміново потрібно було в туалет. "Він сходив по-великому", – сказав Зідан.

На 73-й хвилині матчу Ейбар – Реал Серхіо Рамос щось сказав судді і відправився в підтрибунне приміщення, але через п'ять хвилин повернувся. Реал в цей час грав удесятьох. Захисник не міг бути замінений, оскільки Реал вже використав свої три заміни.

Версію Зідана Рамос пізніше підтвердив на своїй сторінці в Twitter. "Природа кличе. Сходив туди-назад. Перезарядка. Забили гол. Повертаємося додому. Так тримати", – написав футболіст.
Зазначимо, що вже після повернення Рамоса, на 84-й хвилині матчу, Кріштіану Роналду забив переможний м'яч у ворота Эйбара, а Реал переміг з рахунком 2:1.