Те, що не зміг МЮ: Баварія виграла на виїзді у Севільї

04/04/2018

"Мюнхенська машина" на шляху до півфіналу Ліги чемпіонів

3 квітня в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Севілья на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан" приймала мюнхенську Баварію.

Рахунок у матчі на 31-й хвилині відкрив Пабло Сарабіа, не реалізувавший до цього чудовий момент. Але Баварії посміхнулася фортуна. Команда Юппа Хайнкеса завдяки автоголу Хесуса Наваса зрівняла рахунок.

У другій половині зустрічі Тіаго Алькантара також не без допомоги рикошету вивів німецьку команду вперед. Гра завершилася виїзною перемогою Баварії з рахунком 1:2.

Нагадаємо, що на попередній стадії Севілья пройшла Манчестер Юнайтед, вигравши у англійців на "Олд Траффорд" 0:2. Домашня зустріч тоді завершилася з рахунком 0:0. Баварія легко розібралася з Бешикташем перемігши за сумою двох зустрічей 8:1 (5:0, 3:1).

Також 3 квітня в рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Ювентус" у Турині грав з мадридським Реалом.

Рахунок у матчі на 3-й хвилині відкрив Кріштіану Роналду, пробивши зовнішньою стороною стопи. Більше голів у першому таймі забито не було.

У другій половині зустрічі мадридці збільшили перевагу. Шедевральний гол ударом через себе забив Роналду, оформивши дубль. Після цього Юве залишився в меншості, тому що другу жовту картку отримав Пауло Дібала. Крапку в матчі поставив Марсело, забивши цікавий гол. Як підсумок, 0:3 – виїзна перемога Реала!

Мадридський Реал встановив рекорд з реалізації квитків на один поєдинок. На повторну зустріч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з Ювентусом усі квитки були продані за вісім хвилин, повідомляє Marca.

Продажі в інтернеті стартували в понеділок о 10 годині ранку, а о 10:08 вільних місць уже не залишилося. Додамо, що можливість купити квиток може ще з'явитися, якщо власники сезонних абонементів відмовляться від викупу своїх місць.

Відзначимо, що на матчі очікується до чотирьох тисяч вболівальників Ювентуса. Стадіон "Сантьяго Бернабеу" вміщує 80 тисяч глядачів.