УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

«Тепер я борюся за своє життя»: Нове горе в сім’ї зіркового футболіста Кріштіану Роналду

08/02/2019
«Тепер я борюся за своє життя»: Нове горе в сім’ї зіркового футболіста Кріштіану Роналду

Зоряний нападник туринського Ювентуса Кріштіану Роналду переживає сумну подію – його матері діагностували небезпечне захворювання.

Трагічні новини отримав нападник туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду – у 64-річної мами португальського футболіста Долореш Авейру діагностували рак молочної залози.

Напередодні поїздки в Італію на 35-річчя Кріштіану Долореш зізналася в нових проблемах зі здоров'ям, повідомляє Mirror. Так, стало відомо, що у мами футболіста стався рецидив раку молочної залози.

В інтерв'ю одного з португальських телеканалів вона сказала: "Мені зробили операцію на іншій груді в Мадриді, я пройшла променеву терапію, і тепер борюся за своє життя".

Долореш Авейру не повідомила подробиць про свою операцію, але додала: "Ніхто не знає про неї".

У 2007 році мама Роналду вже перемагала рак молочної залози. Тоді була видалена пухлина з правого боку грудей. Пізніше вона пройшла успішний курс променевої терапії.

Раніше ми повідомляли про те, що сім'я зоряного нападника Ювентуса Кріштіану Роналду переживає смерть батька дівчини футболіста. Тесть Роналду Хорхе Едуардо Родрігес помер у віці 70-ти років.